امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160501
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۵۸
تعداد بازدید: 297
به گزارش «شيعه نيوز»، حملات هوایی به مواضع گروههای مسلح به طور مشخص از منطقه حندرات و اطراف آن تا اطراف شمال غربی شهر حلب را در بر گرفته ...

به گزارش «شيعه نيوز»، حملات هوایی به مواضع گروههای مسلح به طور مشخص از منطقه حندرات و اطراف آن تا اطراف شمال غربی شهر حلب را در بر گرفته است.

این درحالی است که ورود گسترده نیروها و تجهیزات نظامی تقویتی ارتش سوریه به شهر حلب برای عملیات نظامی ادامه دارد. ارتش سوریه تصمیم گرفته که عملیات بزرگی را در ریف شمالی حلب اجرا کند.

تروریستها در ریف حلب به جان هم افتادند

همزمان حومه شهر حلب در مجاورت ترکیه نیز شاهد دهها نبرد جانبی بین عناصر گروه مسلح داعش و عناصر مسلح گروه الجبهه الشامیه و نیز بین عناصر گروه تروریستی جبهه النصره و یگان های کرد است. این درحالی است که گروه موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه جبهه نبرد جدیدی را در حومه شهر رقه گشوده اند.

ارتش سوریه در تدارک حمله به النصره در اطراف حلب

یک منبع نظامی سوری در گفت وگو با روزنامه السفیر گفت: نیروهای ارتش سوریه تصمیم گرفته اند که حمله ای را به مواضع عناصر جبهه النصره و گروههای چچنی وابسته به آن در اطراف شمال غربی شهر حلب آغاز کنند. هدف از این نبرد پاکسازی منطقه و اعمال حلقه محاصره در اطراف شهر و نیز بسترسازی برای گام بعدی است که در داخل شهر حلب علیه محله بنی زید شروع خواهد شد.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها: سوریه,ارتش,حلب
آخرین اخبار