امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160524
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۳۴
تعداد بازدید: 244
به گزارش «پیروان مــوعــود»، منابع محلی در شهرهای فوعه و کفریا  اعلام کردند که تروریست های عضو ائتلاف موسوم به جیش الفتح از ساعت 11 ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، منابع محلی در شهرهای فوعه و کفریا  اعلام کردند که تروریست های عضو ائتلاف موسوم به جیش الفتح از ساعت 11 و 30 دقیقه روز دوشنبه موشکباران شهرهای محاصره شده فوعه و کفریا در حومه ادلب را آغاز کردند.
در این موشکباران و خمپاره باران که تا ظهر سه شنبه ادامه یافت، همه جاده ها و خیابان های شهر فوعه، شرکت آب، بیمارستان و درمانگاه این شهر با انواع موشک ها و خمپاره ها و نیز توپ جهنم که با سیلندرهای گاز خانگی ساخته می شود، موشک های موسوم به فیل، خمپاره های خطرناک موسوم به خمپاره 400 که مانند توپ جهنم است، هدف قرار گرفتند.
ساکنان فوعه غیر از کسانی که مسئول دفاع از شهر هستند با توجه به شدت موشکباران دیشب را در پناهگاه ها و در فضای مملو از ترس و دلهره به سر بردند. 
تهدید به هدف قراردادن بیمارستان و تاسیسات آب مهمترین تهدیدی است که زندگی شهروندان را در فوعه در معرض خطر قرار داده است. 
بر اساس این گزارش تروریست ها در ساعت های نخستین موشکباران با 20 موشک شهر کفریا را هدف قراردادند.
در این حمله تروریستی یک کودک یک ساله به نام حنین مصطفی امین جان خود را از دست داد و سه تن دیگر زخمی شدند.
خدیجه عبدالعزیز 25 ساله از ناحیه سر، زهد زین الدین کودک چهارساله از ناحیه پا و شادی حاج موسی از ناحیه سر به شدت زخمی شدند که دقایقی پیش از فوعه خبر به شهادت شادی حاج موسی را بر اثر جراحت وارده اعلام کردند.
روستای بنش اصلی ترین محل حضور تروریست هایی است که به صورت روزانه دو شهرک شیعه نشین و محاصره شده فوعه و کفریا را از آنجا بمباران می کنند.
دو شهرک فوعه و کفریا در 10 کیلومتری شمال ادلب، از 28 مارس 2015 و پس از سقوط شهر ادلب به محاصره کامل تروریست ها درآمد و از آن زمان به صورت روزانه هدف حمله خمپاره ای تروریست ها قرار می گیرد.شهرک فوعه 35 هزار و شهرک کفریا بیش از 15 هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها: سوریه,تروریست
آخرین اخبار
پربازدید ها