امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16053
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 71
حجت‌الاسلام سید محمد غروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد مهمترین ...

حجت‌الاسلام سید محمد غروی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد مهمترین ویژگی‌های کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: وزرا علاوه بر شرایط عمومی همچون تقوا، تعهد، پایبندی به اسلام و قانون اساسی باید در ارتباط با وزارتخانه متبوع خود تخصص داشته باشند.

غروی روحیه جمعی را از مهمترین ویژگی‌های وزرا برشمرد و ادامه داد: آنها مدیرانی را که برای کار در نظر دارند، نباید بر اساس گروه‌گرایی انتخاب کنند و باید هدفشان واقعا خدمت به نظام باشد از این رو از آقای روحانی انتظار داریم که بر این اساس کابینه خود را چینش کند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه اگر فردی در دولت روحیه همکاری نداشته باشد، کابینه در انجام وظایف عمومی موفق نخواهد بود، افزود: در بین وزرا نباید تضاد و تعارض وجود داشته باشد و به این منظور لازم است از افراد معتدل استفاده شود.

وی در خصوص مهمترین اولویت دولت یازدهم تصریح کرد: در حال حاضر مشکل مردم در مسائل اقتصادی است که این نیازمند توجه دولت است و دولت باید در عین حال به مسائل بین‌المللی نیز توجه داشته باشد تا با اقتدار، عزت و حکمت تحریم‌ها کاهش یابد چرا که این مسئله در کاهش مشکلات اقتصادی مؤثر خواهد بود.

غروی در پایان به اهمیت مسائل فرهنگی اشاره کرد و گفت: بی‌بندوباری و ولنگاری جوانان را تهدید می‌کند که از این رو مسئولان باید در این زمینه چاره‌اندیشی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها