امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160530
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۳
تعداد بازدید: 752
کلنا عباسک یا مهدی
حتی استخوان های یک مرد هم برای بیدار کردن شهری کافی است، هرچند اگر به قدر چند تکه باشد که می خواهد بوی پیراهنی را به فرزند و پدری برساند، می خواهد پیشانی به پیشانی همسری بچسباند، قدر وسع علی اصغر برای بازگشت همین بود، کافی نیست؟

کلنا عباسک یا مهدی

به گزارش پیروان مــوعــود مهدی محمد باقری نوشت:حتی استخوان های یک مرد هم برای بیدار کردن شهری کافی است، هرچند اگر به قدر چند تکه باشد که می خواهد بوی پیراهنی را به فرزند و پدری برساند، می خواهد پیشانی به پیشانی همسری بچسباند، قدر وسع علی اصغر برای بازگشت همین بود، کافی نیست؟
"علی اصغر شیردل" آمد تا وقتی امیر علی بزرگ شد در انشای مدرسه پدر را پرچمی سه رنگ توصیف کند، با چند تکه استخوان جدا از هم که بین پنبه وکفن پیچیده اند. سهم مادر که پیشانی بود، دست ها به پدر و مادر می رسند که عصای پیری باشد و به امیرعلی از پدر پرچمی می رسد که سایه سر باشد. شاید امروز سهم بیشتری بخواهد، اما بعدها می فهمد که بچه های شهدا - به تجربه - چیزی بیش از سایه ای بر سر نمی خواهند.
بله، دیروز "زخم زبان"های علی اصغر شیردل را آوردند، از میان کوچه ها عبور دادند و دست به دست کردند و به خاک سپردند. حالا یک سنگ نشانی هست که خیلی ها راه را پیدا کنند، حالا برای بوسیدن شیردل باید سجده کرد.
حالا خیلی از زبان هایی که حرف از دریافتی های میلیونی می زدند به صلح می چرخد و تقریر حرف های آن طرف آبی ها از سر خیلی ها افتاده است، اما آنها که اصرار می کنند و عناد دارند؛ حساب شان با اشک های امیرعلی.
گذشته از این دردها یاد فرمایشات مقام معظم رهبری می افتم که شهدا را به ستاره ها تشبیه کردند و فرمودند:« با این ستاره ها می توان راه را پیدا کرد.» راه روشن است، آنچنان که روز.
به قیمت اشک های یک همسر، بغض های یک فرزند و نفس های یک مادر مسیر روز به روز روشن و روشن تر می شود، کاش بدانیم برای این روشنی چه بهای سنگینی پرداخت می کنیم و تا این مسیر روشن است از پل های سخت عبور کنیم.
امروز که کربلا آزاد شده است و با زیارت امام حسین(ع) به قدر یک اذن دخول فاصله داریم، باید راه قدس را از دمشق ادامه بدهیم…

آخرین اخبار
پربازدید ها