امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160534
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۰۴
تعداد بازدید: 337
به گزارش «پیروان مــوعــود»، انجمن حقوق بشر بحرین در بیانیه‌ای، به صدور حکم اعدام برای 3 تن از انقلابیون و حبس ابد برای 6 تن و سلب ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، انجمن حقوق بشر بحرین در بیانیه‌ای، به صدور حکم اعدام برای 3 تن از انقلابیون و حبس ابد برای 6 تن و سلب تابعیت از برخی دیگر، اعتراض کرد و دولت های حامی بحرین را در مسئولیت این سرکوب‌ها، شریک دانست.

انجمن حقوق بشر بحرین در این بیانیه آورده است: احکام ظالمانه‌ای که اخیرا در حق برخی زندانیان آزادی بیان صادر شده که از جمله آن‌ها صدور حکم اعدام برای 3 شهروند و سلب تابعیت از چندین تن دیگر است، تماما نتیجه بهره‌برداری دولت بحرین از حمایت هم‌پیمانانش است.

در این بیانیه با اشاره مستقیم به انگلیس، آمده است: دولت بحرین با استفاده از این حمایت‌ها، عامدانه به شدت دادن به مجازات‌ها و صدور احکام اعدام می‌پردازد.

انجمن حقوق بشر بحرین ادامه داد: مجامع بین‌المللی باید مسئولیت اخلاقی و انسانی را در برابر این قضیه بر گردن بگیرند و برای توقف احکام اعدام که حق حیات را به دلایل سیاسی و طائفی آن هم در دادگاههای ناعادلانه از شهروندان سلب می‌کند، فشار بیاورند.

دادگاه تجدید نظر بحرین امروز (سه شنبه) حکم اعدام سه شهروند شیعه و حکم حبس ابد شش نفر دیگر را که در پرونده کشته شدن یک افسر اماراتی و دو نیروی پلیس بحرینی در سال گذشته گناهکار شناخته شده بودند تایید کرد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها