امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160560
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۳
تعداد بازدید: 249
به گزارش پیروان مــوعــود، حیدر العبادی نخست وزیر عراق در جریان بازدید از اتاق عملیات آزاد سازی فلوجه گفت: پیروزی های نیروهای عراقی و آزاد سازی شهرها ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حیدر العبادی نخست وزیر عراق در جریان بازدید از اتاق عملیات آزاد سازی فلوجه گفت: پیروزی های نیروهای عراقی و آزاد سازی شهرها و وارد کردن شکست های متوالی به داعش، دنیا را به تعجب واداشته است.

وی افزود: نیروها مطابق اهداف و طرح های از پیش تعیین شده حرکت می کنند.باید نهایت تلاش و دقت برای حمایت از غیرنظامیان به عمل آید و فرزندان این ملت از جنایات داعش رها شوند.

العبادی به نیروهای شرکت کننده در عملیات فلوجه شامل ارتش، پلیس، و مبارزه با تروریسم و نیروی هوایی و مردمی و عشایری به خاطر موفقیت آمیز بودن مراحل اول و دوم عملیات تبریک گفت و بیان کرد: آنها متحد عمل کردند و وحدت میان عراقی ها را در دفاع از وطن و سرزمین شان نشان دادند.

نخست وزیر عراق تاکید کرد: هدف ما آزاد سازی انسان و تحقق پیروزی و آزاد سازی اراضی با کمترین تلفات است فلوجه به زودی و با حداقل تلفات آزاد خواهد شد.رزمندگان باید با قدرت اهداف از پیش تعیین شده را برای آزاد سازی فلوجه عملی کنند.

شایان ذکر است که نیروهای عراقی از ۱۰ روز قبل عملیاتی را برای آزاد سازی فلوجه در استان الانبار در غرب عراق آغاز کرده اند و تاکنون موفقیت های خوبی داشته اند.

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها: فلوجه,عراق
آخرین اخبار
پربازدید ها