امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160589
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۶
تعداد بازدید: 338
به گزارش پیروان مــوعــود؛ مرضیه حدیدچی (دباغ) با بیان اینکه پاها و دستانم از کار افتاده ولی زبانم هنوز از کار نیافتاده است، می گوید: همچنان با این ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ مرضیه حدیدچی (دباغ) با بیان اینکه پاها و دستانم از کار افتاده ولی زبانم هنوز از کار نیافتاده است، می گوید: همچنان با این وضعیت جسمانی، برای انقلاب و نظام تبلیغ باید کنیم و با سخنرانی‌ها، همچنان دِین خود را به امام و شهدا و انقلاب ادا کنیم.
 
وی با بیان اینکه واقعاً امام آیا بلد بود بجنگد یا فقط بلد بود مبارزه سیاسی بکند، ادامه می دهد: امام خمینی(ره) هنرمند کامل و دقیق برای ساخت زندگی همه انسان‌ها در راه خدا و معصومین بود.
 
بانوی مبارز پیشکسوت انقلاب اسلامی، با بیان اینکه در نوفل لوشاتو در نزدیکی ولادت حضرت مسیح، حضرت امام با یادآوری اینکه همسایگان از رفت و آمدها و شلوغی ما در مشکل افتاده‌اند، جهت جلب رضایت همسایگان برای 6 همسایه، گل و شیرینی در شب عید ارسال کردیم، تصریح می کند: همسایگان بعد بازگشت از مراسم عید مسیح در کلیسا، پس از دریافت گل، بسیار تعجب کردند و خوشحال شدند و ارادت خاصی به امام پیدا کردند.
 
دباغ با اشاره به اینکه رئیس جمهور فرانسه که اجازه مصاحبه با امام را نداده بود، پس از این ماجرا بسیاری از این خبرنگاران دستور رئیس جمهور را زیر پا گذاشتند و دور منزل امام تجمع کردند که چرا شمای مسلمان، عید مسیحیان را تبریک گفتید، ادامه می دهد: امام خمینی (ره) از این فرصت استفاده کرد و با بیان روابط اسلام و مسیحیت، حرف‌ها و ایده‌های خود را به خبرنگاران مطرح کرد و به صورت جهانی منعکس شد که اثرات بسیار زیادی در دنیا داشت.
 
وی با بیان اینکه امام راحل، این اقدام هنرمندانه را برای ترویج اسلام انتخاب کرد، می افزاید: داد و بیداد و گفتن مرگ بر بی حجاب و بدحجاب، نتیجه عکس دارد و باید از این روش تربیتی امام خمینی (ره) برای ترویج اسلام استفاده کرد؛ این تجربه، نتایج بسیار خوبی داشته و باید امر به معروف را از این زاویه پیگیری کرد و اسلام را نباید به مردم، بد نشان دهیم.
 
این بانوی مبارز، با تاکید بر اینکه با حرام نمی‌شود حرام را اصلاح کرد، خاطر نشان کرد: با فکر و اندیشه و محبت می‌توان جامعه را اصلاح کرد واین درس تربیتی امام برای ما است.
 
دباغ، با اشاره به اینکه اگر دنباله رو خط امام هستیم، باید تمامی ابعاد شخصیتی امام راحل را الگو قرار دهیم، تاکید می کند: اول باید به اصلاح خانواده پرداخت، سپس به امورات دیگر توجه کرد که این موضوع درس تربیتی امام است؛ همه، از مسئولین نظام تا مردم عادی رعایت کنند، چراکه باید در بچگی تربیت کنیم، تا در بزرگی لذت آن را ببریم.
 
وی با  طرح این سوال که چه شده که مقام معظم رهبری در بسیاری از سخنرانی خود به موضوع خانواده بسیار تاکید دارند، تصریح می کند: باید همه به صورت جدی به خانه و خانواده توجه کنیم، دغدغه‌های رهبری را جدی بگیریم و خدا را بر همه اعمال خود ناظر و حاضر بدانیم.
 
 

منبع: جهان نیوز

 

آخرین اخبار
پربازدید ها