امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160608
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 280
به گزارش پیروان مــوعــود، روزنامه فایننشنال تایمز در گزارشی نوشت فقط رژیم اسرائیل از درگیریهای جاری در منطقه و بی ثباتی و ناآرامی در آن سود می ...

به گزارش پیروان مــوعــود، روزنامه فایننشنال تایمز در گزارشی نوشت فقط رژیم اسرائیل از درگیریهای جاری در منطقه و بی ثباتی و ناآرامی در آن سود می برد.

روزنامه فایننشنال تایمز در گزارشی به قلم "رولا خلف" با عنوان "اسرائیل چطور می تواند از اخبار مسرت بخش در خاورمیانه سخن بگوید،" نوشت: همواره درباره خاورمیانه خبرت مسرت بخش نمی شنویم و درحالی که جنگ در منطقه در جریان است و ثبات کشورهای اطراف رژیم اسرائیل دچار تزلزل می باشد، در واقع، چیزی نیست که بتوانیم آن را اخبار مسرت بخش بدانیم.

نویسنده این مطلب افزود: "تعجب کردم که یک مسئول اسرائیلی اوضاع در منطقه را مسرت بخش توصیف کرد، اما وقتی خوب فکر کردم فهمیدم که اسرائیل در وضع خوبی به سرمی برد، زیرا بی ثباتی کشورهای مجاور، خبر بدی برای آنها (سران رژیم اسرائیل) نمی تواند باشد."

از زمان مرگ روند سازش میان اسرائیل و تشکیلات خودگردان فلسطین، قدرت های بزرگ سرگرم درگیریها در سوریه، عراق، لیبی و یمن شده اند، و وقتی برای اهتمام به درگیری فلسطینی ها و اسرائیل نیافته اند به گونه ای که توجه به این درگیری به یک مسئله درجه چهارم یا پنجم تبدیل شده است.
 

منبع: العالم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها