امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16062
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز (یکشنبه) از سوی هیئت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز (یکشنبه) از سوی هیئت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به این شرح است:

قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در تعیین تاریخ برگزاری آزمون استخدامی معلمان پیش‌دبستانی و شرکتی تذکر داد.

ابوترابی‌فرد‌ نماینده نجف‌آباد به وزیر نیرو در خصوص تسریع در آبرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه خود تذکر داد.

طاهری نماینده اقلید به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در اتمام ساخت جاده طریق‌الرضا تذکر داد.

ثروتی نماینده بجنورد به وزیر کشور در خصوص تسریع در تعیین تکلیف تقسیمات کشوری بخش غلامان و به رئیس ‌جمهور در خصوص تسریع در حل مشکلات پروازی به فرودگاهی استانی خراسان شمالی تذکر داد.

جعفرپور نماینده لارستان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تسریع در تعیین تکلیف مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان تذکر داد.

ندیمی نماینده لاهیجان به رئیس‌ جمهور در خصوص تسریع در پالایش گروه‌های دریافت کننده یارانه، به وزیر امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در حل مشکلات کارآفرینان، به وزیر صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تسریع در حل مشکلات اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها، به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تسریع در حل مشکلات بیمه زنان خانه‌دار، به وزیر امور خارجه در خصوص لزوم کاهش تنش در روابط دیپلماتیک با همسایگان، به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رفع موانع موجود در اطلاع‌رسانی مطبوعات و به وزیر علوم در خصوص تسریع در حل مشکلات اقتصادی دانشجویان خارج از کشور تذکر داد.

خضری نماینده پیرانشهر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت بیمه محصولات کشاورزی به خسارت‌دیدگان تذکر داد.

احمدی نماینده نوشهر به وزیر نیرو در خصوص تسریع در آبرسانی به روستاهای نوشهر و چالوس تذکر داد.

جعفری نماینده بجنورد به وزیر علوم در خصوص توضیح علت ادغام دانشگاه‌های شهید بهشتی و شهید عباسپور، به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین کادر پزشکان عمومی و تخصصی استان خراسان شمالی و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در احداث جاده حدفاصل سمکاس تا ایستگاه راه‌آهن تذکر داد.

پژمان‌فر نماینده مشهد به وزیر کشور در خصوص تسریع در تعیین تکلیف تقسیمات کشوری شهرستان‌های مشهد، طرقبه و شاندیز تذکر داد.

عبادی نماینده بیرجند به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تعریض جاده بیرجند ـ مشهد ـ نهبندان تذکر داد.

جدگال نماینده چابهار به وزیر کشور در خصوص تسریع در حل مشکلات آبرسانی سیار روستایی تذکر داد.

برومندی نماینده مرودشت به رئیس ‌جمهور در خصوص تجدیدنظر در بهای خرید تضمینی گندم و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تکمیل محور مرودشت ـ دورودزن تذکر داد.

بشیری و فتاحی نمایندگان پاکدشت و شهر بابک به رئیس‌ جمهور در خصوص اتخاذ تدابیر لازم از طریق مجامع بین‌المللی برای جلوگیری از کشتار بی‌رحمانه مردم سوریه و عراق تذکر دادند.

حسینی و عالی نمایندگان زابل و هیرمند به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از تعطیلی کشتارگاه صنعتی زابل تذکر دادند.

آغاجری و بهمئی نمایندگان ماهشهر و رامهرمز به وزیر نفت در خصوص تسریع در احداث جاده امیدیه ـ جاجزان تذکر دادند.

چهاردولی نماینده ملایر به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در اجرای طرح کنار گذر ملایر و تعریض جاده ثامن به سه راهی ملایر ـ بروجرد تذکر داد.

نیاز‌آذری و ناصری نمایندگان بابل به وزیر آموزش و پرورش در خصوص نظارت بر عملکرد رئیس‌ دانشگاه فرهنگیان تذکر دادند.

بشیری و فتاحی نمایندگان پاکدشت و شهر بابک به وزیر نفت در خصوص اقدام فوری برای کاهش مرگ و میر ناشی از مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن تذکر دادند.

قاضی‌پور، جهانگیرزاده و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر راه و شهرسازی در خصوص جلوگیری از تعطیلی دفتر فروش هواپیمای هما در ژنو تذکر دادند.

علیمردانی، اسماعیلی و خان‌محمدی نمایندگان زنجان، ابهر و خرمدره به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تذکر دادند.

قاضی‌پور، جهانگیرزاده و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر نیرو در خصوص تسریع در احداث خطوط لوله انتقال آب سد ارس به دریاچه ارومیه تذکر دادند.

آرامی، عاشوری و هاشمی نخل ابراهیمی نمایندگان بندرعباس، میناب به وزرای امور اقتصادی و دارایی و نیرو در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان تذکر دادند.

بشیری، خجسته، صادقی، فتاحی، علیلو و موسوی نمایندگان پاکدشت، همدان، شیراز، شهربابک و اهواز به رئیس ‌جمهور در خصوص تسریع در پرداخت معوقات خانواده معظم شهدا تذکر دادند.

اسماعیل‌نیا نماینده کاشمر به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از ادغام شرکت‌‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تذکر داد.

بهمنی نماینده سراب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تسریع در حل مشکل خدمات‌رسانی اداره تأمین اجتماعی سراب، تسریع در تأمین پزشک متخصص درمانگاه‌های تأمین اجتماعی و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص جلوگیری از تصویب مقررات فراقانونی در جلسات شورای پول و اعتبار تذکر داد.

هاشمی ‌نخل ‌ابراهیمی نماینده میناب به وزیر نفت در خصوص تسریع در احداث خط انتقال نکا ـ سرخس و پایانه نفتی جاسک تذکر و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در بازسازی نخیلات میناب و رودان تذکر داد.

جدگال نماینده چابهار به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تعیین پزشک خانواده مراکز درمانی روستایی تذکر داد.

کارخانه نماینده همدان به رئیس‌ جمهور در خصوص تسریع در آبرسانی به شهرستان همدان از سد تالور تذکر داد.

کریمی قدوسی نماینده مشهد به وزیر دادگستری در خصوص تسریع در تشکیل دادگاه رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی تذکر داد.

آریایی‌نژاد نماینده ملایر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت تأخیر در پرداخت حقوق و حق بیمه برخی از کارگاه‌ها و کارخانجات شهرستان ملایر تذکر داد.

تأمینی نماینده رشت به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از توزیع بی‌رویه برنج خارجی در زمان کشت برنج و به وزیر بهداشت در خصوص علت اظهار نظر غیرکارشناسی در خصوص درآمدهای پزشکان متخصص تذکر داد.

خجسته نماینده همدان به وزیر ورزش و رئیس‌ جمهور در خصوص لزوم توجه به وضعیت نابسامان رشته‌های ورزشی به ویژه کشتی فرنگی و لزوم نظارت بر واردات مواد غذایی به ویژه برنج‌های آلوده تذکر داد.

بزرگواری نماینده کهگیلویه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص اقدام لازم برای احداث جاده شهرضا ـ بهبهان، به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از تعطیلی کارخانجات کنسانتره کهگیلویه و بویراحمد، به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در تکمیل فضاهای آموزشی استان و به وزیر بهداشت در خصوص نظارت بر بخش سلامت و رسیدگی به بیمه‌های درمانی تذکر داد.

رجبی نماینده مینودشت به وزیر راه و شهرسازی در خصوص توضیح علت لغو پی‌درپی پروازهای فروگاه کلاله تذکر داد.

کاشانی نماینده زاهدان به وزیر علوم در خصوص علت عدم رعایت تناسب جمعیتی استان در ترکیب اعضای هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان تذکر داد.

اربابی، کاشانی و پشنگ نمایندگان ایرانشهر، زاهدان و خاش به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت استقرار بیش از 20 ساله تعدادی از کارکنان فرمانداری ایرانشهر در منازل سازمانی، به وزیر علوم در خصوص تسریع در رسیدگی به وضعیت نابسامان مدیریتی دانشگاه آزاد و به وزیر کشور در خصوص علت اخذ امضا از مردم منطقه برای ابقای استاندار استان سیستان و بلوچستان تذکر دادند.

اسماعیل‌نیا، دهقانی، سبحانی‌نیا و فرهنگی نمایندگان کاشمر، چناران، نیشابور و تبریز به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در خصوص لزوم تجدیدنظر در قیمت خرید شیر از دامداران تذکر دادند.

پشنگ نماینده خاش به وزیر صنعت،معدن و تجارت در خصوص تسریع در تأمین آرد شهرستان خاش تذکر داد.

طبیب‌زاده نوری نماینده تهران به رئیس‌ جمهور در خصوص توضیح علت واگذاری غیرقانونی وظایف حاکمیتی سازمان میراث فرهنگی به بخش خصوصی و به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توضیح علت واردات بی‌رویه خودرو تذکر داد.

میرمرادزهی نماینده سراوان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در بهره‌برداری از جاده سراوان و به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین پزشک در روستاها تذکر داد.

رضایی نماینده جهرم به وزیر نیرو در خصوص تسریع در آبرسانی به شهرستان جهرم از سد سلمان فارسی و به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به روستاهای جهرم تذکر داد.

فلاحی باباجان نماینده اهر به وزیر بهداشت در خصوص جذب دانشجو در دانشکده پرستاری اهر تذکر داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها