امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160644
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 248
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجتهد در صفحۀ توییتر خود نوشت که پایگاه اینترنتی روزنامه "الوطن" عربستان سعودی هک نشده و سخنان منتشره منتسب ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجتهد در صفحۀ توییتر خود نوشت که پایگاه اینترنتی روزنامه "الوطن" عربستان سعودی هک نشده و سخنان منتشره منتسب به "محمد بن نایف" ولی عهد عربستان که در آن از سیاست سعودی انتقاد شده بود، صحیح است. او افزود که حذف این سخنان نشانه آن است که "محمد بن سلمان" جانشین ولی عهد قوی تر ار ولی عهد است.

پایگاه روزنامۀ الوطن، دیروز، نوشته بود که محمد بن نایف، ولی عهد سعودی، ضمن ابراز تاسف از طولانی شدن مدت جنگ در یمن، آمادگی سران سعودی برای اعطای امتیازات جهت بر قراری ثبات در منطقه را اعلام کرده است.
بر اساس خبر منتشر شده در "الوطن"، بن نایف کشورهای عضو ائتلاف سعودی برای تجاوز به یمن را به خاطر انجام ندادن وظایفشان، عامل یکسره نشدن تجاوز علیه یمن دانسته است.

بن نایف درباره موضوع سوریه گفته بود که نظام اسد باید با کمک ترکیه و آمریکا سرنگون می شد اما وعده های این دو تحقق پیدا نکرد. ولی عهد سعودی، همچنین، اذعان کرده بود که جهان عرب در دو سال گذشته گرفتار بحران ها و درگیری های زیادی شده که حل آن نیازمند بازنگری در سیاست ها و محاسبت سعودی هاست.

روزنامۀ الوطن پس از افشای این سخنان اقدام به حذف خبر و تعطیلی چند ساعته پایگاه اینترنتی خود نمود. الوطن، چند ساعت بعد، مدعی شد که پایگاه این روزنامه هک شده و خبری که هکرها به نقل از ولی عهد سعودی منتشر کرده اند، دروغ بوده است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها