امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160657
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۱:۴۶
تعداد بازدید: 369
در ادامه وحشت نظامیان صهیونیست از رزمندگان حزب الله؛ ارتش صهیونیستی رزمایشی متفاوت برگزار و جنگ با رزمندگان حزب الله را شبیه سازی کرد.

به گزارش پیروان موعود٬نظامیان رژیم صهیونیستی در حالی که لباس هایی شبیه حزب الله لبنان پوشیده بودند، یا علی گویان به نیروهای خودی تیراندازی کردند.

براساس این گزارش در رزمایشی که با هدف شبیه سازی حمله حزب الله به اسرائیل انجام می شد، سربازان اسرائیلی در حالی که لباس هایی شبیه حزب الله لبنان پوشیده بودند، با شعار الله اکبر و یاعلی حمله به نیروهای خود را شبیه سازی کردند.

پایگاه اینترنتی صهیونیستی یدیعوت آحارونوت ویدئویی را از آموزش نظامی سربازان این رژیم در الجلیل، واقع در نزدیکی مرز لبنان منتشر کرده و نوشته است: آموزش ها از ماه ها پیش آغاز شده بود و سربازان اسرائیلی با پوشیدن لباس هایی شبیه حزب الله لبنان و برافراشتن پرچم آنان و با استفاده از سلاح های قدیمی حزب الله، از جمله تیربارهای کلاشینکف و موشک اندازها، فریاد الله اکبر و یا علی سر می دادند.

این روزنامه افزود: این مانور شرایطی را که ممکن است اسرائیل، در جنگ احتمالی با حزب الله، با آن روبرو شود، شبیه سازی کرده است.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها