امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160680
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۵۶
تعداد بازدید: 219
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مناطق مختلف بحرین، بعد از انتشار اخباری مبنی بر فرار شمار زیادی از زندانیان از زندان الحوض الجاف، شاهد آماده ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مناطق مختلف بحرین، بعد از انتشار اخباری مبنی بر فرار شمار زیادی از زندانیان از زندان الحوض الجاف، شاهد آماده باش امنیتی بی سابقه است.

بر اساس برخی اطلاعات، این زندانیان هنگام فرار از زندان حوض الجاف به سلاح دست یافته اند.

وزارت کشور بحرین نیز در بیانیه ای خبر فرار تعدادی از زندانیان از زندان الحوض الجاف در منطقه المحرق در شمال شرق این کشور را تایید کرد.

در این بیانیه آمده است که وزارت کشور بحرین اقدامات امنیتی و قانونی لازم در قبال فرار تعدادی از زندانیان را اتخاذ کرده است.

وزارت کشور بحرین همچنین اعلام کرد که راشد بن عبدالله آل خلیفه وزیر کشور بحرین دستور تشکیل کمیته تحقیق درباره این حادثه را صادر کرده است.

برخی از شبکه های اجتماعی نزدیک به رژیم آل خلیفه گفتند که 20 زندانی موفق شدند از زندان الحوض الجاف فرار کنند.

به گزارش این شبکه ها، فرار این زندانیان جمعه شب گذشته صورت گرفته است.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبرو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.

نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به سپر جزیره نیز در این راه به رژیم بحرین کمک می کنند.

در این مدت، صدها نفر شهید یا زخمی شده و یا به زندان افتاده و شکنجه شده اند.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی مدت محکوم کرده است.

با وجود همه این اقدامات، جنبش مردم بحرین برای دستیابی به خواسته های خود همچنان ادامه دارد و آنها با برپایی تظاهرات خواهان برآورده شدن این خواسته ها هستند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار