امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۶:۱۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1607
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 516
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، ائتلاف 14 فوریه بحرین امروز خواستار برگزاری تظاهرات در میدان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، ائتلاف 14 فوریه بحرین امروز خواستار برگزاری تظاهرات در میدان اللولوه در مرز شهر منامه شده است که سمبل انتفاضه مردمی علیه رژیم آل خلیفه است.

این ائتلاف در یکی از شبکه های اجتماعی در اینترنت اعلام کرد: ما امروز به سمت مرکز انقلاب حرکت خواهیم کرد.

نیروهای پلیس بحرین به طور گسترده در منامه و در اطراف پیست اتومبیل رانی برگزاری مسابقات فرمول یک در منطقه الصخیر در جنوب این شهر مستقر شده‌اند.

مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول یک هم اکنون در بحرین در حال برگزاری است و گروه‌ها و احزاب مخالف و مردم انقلابی بحرین برگزاری این مسابقات و حضور خبرنگاران را فرصتی مغتنم شمرده اند تا صدای اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند.

آنها با برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز در روزهای گذشته بر خواسته‌های خود تاکید کرده‌اند که این تظاهرات با سرکوب رژیم مواجه شده است.

بحرین از بیش از یک سال و نیم پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است.

نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

شواهد سازمان‌های حقوق بشری نشان می‌دهد که شماری از معترضان زیر شکنجه شدید رژیم آل خلیفه جان خود را از دست داده یا دچار نقض عضو شده و تعدادی از زنان بحرینی نیز بر اثر استنشاق گازهای سمی در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دچار سقط جنین شده‌اند.

این درحالی است که مردم بحرین با وجود این سرکوبگری‌ها همچنان با آمدن به خیابان‌ها بر مطالبات مشروع خود در دستیابی به حقوق از دست رفته خود از جمله اجرای عدالت اجتماعی و روی کار آمدن نظامی منتخب تاکید می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها