امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160764
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 251
به گزارش پیروان مــوعــود، بعد از فروپاشی اخیر یک سلول ترور وابسته به داعش در آلمان که قصد حملات تروریستی در دوسلدورف را داشتند، "کلاوس بوییلون"، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، بعد از فروپاشی اخیر یک سلول ترور وابسته به داعش در آلمان که قصد حملات تروریستی در دوسلدورف را داشتند، "کلاوس بوییلون"، رئیس کنفرانس وزرای داخلی ایالات آلمان از احتمال وجود سلول های ترور دیگری در آلمان خبر داد.

هفته گذشته نیروهای امنیتی در آلمان سه مظنون ترور را در ایالت های نورد راین- وست فالن، بادن وورتمبرگ و براندنبورگ دستگیر کردند که قصد حملات تروریستی در دوسلدورف آلمان را داشتند. یک مظنون دیگر این حملات تروریستی در فرانسه دستگیر شده است.

بوییلون بر این باور است که حداقل صد تروریست به اتحادیه اروپا نفوذ کرده اند. وی در این باره گفت: من این آمار را اغراق آمیز نمی دانم. سازمان تروریستی داعش به صورت هدفمند و مخفیانه تروریست ها را به عنوان پناهنده به اروپا می‌آورد.

وی افزود: داعش می خواهد به این ترتیب در بین مردم ما ترس ایجاد کرده و به نفرت و بیزاری از پناهندگان دامن بزند و نیروهای افراط گرای سیاسی در جامعه ما را تقویت کند.
 

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها