امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160774
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۵۰
تعداد بازدید: 192
به گزارش «پیروان مــوعــود»، باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا در این پیام که بر روی وب‌سایت کاخ سفید قرار گرفته است، گفت: ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا در این پیام که بر روی وب‌سایت کاخ سفید قرار گرفته است، گفت: «برای بسیاری این ماه فرصتی برای تمرکز بر روی رشد معنوی، تقویت ایمان، بخشش، ایستادگی و صبر، کمک به نیازمندان و اتحاد در جامعه است و من بهترین آرزوها را برای مسلمانان آمریکا و سراسر جهان دارم».

وی با اینکه در برابر پیشنهادات اسلام‌ستیزانه کاندیدهای ریاست‌جمهوری این کشور(دونالد ترامپ و تد کروز) هیچگونه عکس‌العملی نشان نداده است، در پیام خود ادعا کرد «ما و مسلمانان آمریکا اعضای یک خانواده‌ایم؛ من در برابر صداهایی که قصد محدود کردن آزادی مذهبی و حقوق مدنی را دارند، می‌ایستم و بر تجلیل انسانیت مشترک و اختصاص صلح و عدالت برای همه تاکید می‌کنم».

اوباما با چشم‌پوشی از این حقیقت که آمریکا تأمین‌کننده سلاح و تسلیحات نظامی گروه‌های تروریستی و عاملین کشتارهای انسانی در اقصی نقاط دنیا به‌ویژه منطقه خاورمیانه است که بیشترین ساکنین مسلمان را در بردارد، افزود: «ما نمی‌توانیم فراموش کنیم که میلیون‌ها نفر در جهان به خاطر جنگ و درگیری بی‌خانمان شده‌اند. ما برای کاستن دردها و رنج‌های آن‌ها باید با هم کار کنیم».

اوباما همچنین در پیام رمضانیه خود در حالی مدعی اتحاد با مسلمانان آمریکا شده است که اسلام‌هراسی و حملات اسلام‌ستیزانه در سطح این کشور روزبه‌روز در حال افزایش بوده و بیشترین حملات تروریستی علیه مساجد و شهروندان مسلمانان در این کشور رخ می‌دهد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها