امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160775
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۵۰
تعداد بازدید: 271
به گزارش «شيعه نيوز»، تنها ارسال یک پیامک با مضمون" مشهدهوایي ۱۶۹ هزار تومان؛ ۲شب۳روزصبحانه+ نهار+شام"  کافی است تا عاشقان امام ...

به گزارش «شيعه نيوز»، تنها ارسال یک پیامک با مضمون" مشهدهوایي ۱۶۹ هزار تومان؛ ۲شب۳روزصبحانه+ نهار+شام"  کافی است تا عاشقان امام رضا(علیه السلام) با دیدن چنین قیمتی دست به گوشی شوند و تماسی بگیرند تا شاید با چنین قیمتی راهی زیارت شوند.

خبرنگار پارسینه هم در پی چنین پیامکی با این آژانس که این روزها به عنوان یکی از قوی ترین آژانس های تور مشهد مقدس فعال است تماسی گرفت تا از جزییات این تور و نحوه اجرای آن با خبر شود.

در ابتدای تماس یکی از کارشناس فروش این آژانس تاکید می کند این پیامک در راستای طرح پیش فروش تور برای مهر و آبانماه سال جاری یعنی ۵ تا ۶ ماه آینده است. البته باید همین امروز مبلغ تاکید شده را به صورت آنلاین در سایت آژانس(ر.ت) پرداخت کنید!

وی می گوید البته اگر این روزها تصمیم به زیارت دارید می توانم تور دیگری را با این شرایط به شما معرفی کنم که مبلغ ان ۲۱۰ هزار تومان است. هر چند که باید تاکید کنم که سفرشما یک سر با هواپیما و یک سر با قطار صورت می گیرد.

به هرحال توضیح بیشتر می خواهیم و می گوید با هواپیما به مشهد مقدس خواهید رفت اما برگشت شما با قطار خواهد بود. درعین حال هتل شما هتل آپارتمان امام رضا ۵ یا امام رضا ۱۲ است که توصیه می کنیم امام رضا ۱۲ را انتخاب کنید چراکه امکانات آن بهتر است.

وقتی می پرسیم اگر بخواهیم رفت و برگشت را هوایی انتخاب کنیم چطور؟ قیمت را تا ۳۲۰ هزار تومان افزایش می دهد.البته حسن این تورها از نظر این خانم کارشناس سرو نهار و شام از روی منوی انتخابی است.

از وی می پرسیم که چگونه می شود از امروز برای شش ماه آینده پول را به حساب آژانسی واریز کرد که شناختی به آن نداریم؟ تضمین این امر کجاست؟ کارشناس آژانس "ر.ت" مدعی نیمه دولتی بودن این آژانس می شود و خود را وابسته به سازمان گردشگری اعلام می کند. پس از آن بعد از شنیدن تعداد مسافرین که ۴۰ نفر اعلام می کنیم برای توضیحات بیشتر به مدیر خود وصل می کند.

مدیر این آژانس نیز برای ایجاد اعتماد بیشتر به شماره ثبت آژانس و درج مجوز در سایت پرداخت آنلاین آژانس اشاره دارد و تاکید می کند سری به آنجا بزنید.

مراجعه به سایت و دیدن مجوز هم خالی از حاشیه نبود. مجوز این آژانس هواپیمایی که این روزها قطب اول فروش تور برای زائران حرم امام رضا(علیه السلام) بدل شده است ۱۷ بهمن ماه سال گذشته باطل شده است. و این آژانس براساس مستندات موجود در سایت خود آژانس بیش از ۵ ماه است که بدون مجوز فعالیت می کند!

اگر از تمام این ابهامات هم بگذریم باز یک سوال باقی می ماند. پول مسافران ۶ ماه در حساب آژانس بلوکه می شود که تنها تفاوت تور مشهد در حال حاضر با شش ماه بعد از آن در ۴۱ هزار تومان باشد؟

در نهایت به یاد اظهارات کارشناس فروش این آژانس می افتیم که با اطمینان می گفت" خیالتان راحت باشد ما نیمه دولتی هستیم و سالیان سال است که دراین بخش فعالیم پول کسی را نمی خوریم!"تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها