امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160786
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۵
تعداد بازدید: 222
به گزارش پیروان مــوعــود، سردار سید رضا میرزاده معاون دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیرعامل بنیاد صبح قریب در حاشیه اختتامیه نخستین کنگره ملی اقتدار ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سردار سید رضا میرزاده معاون دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیرعامل بنیاد صبح قریب در حاشیه اختتامیه نخستین کنگره ملی اقتدار که دیروز(یکشنبه) در مجتمع شهید طهرانی مقدم برگزار شد در گفتگو با تسنیم، مومن و با ایمان بودن را از ویژگی های بارز امام خمینی(ره) برشمرد و گفت: این نشان می دهد که مومن نباید دین را به خانه ببرد. مومن کسی است که انقلابی باشد و انقلابی کسی است دین را در جامعه بیاورد.

میرزاده افزود: جامعه با حاکمیت اسلام انقلابی و متحول می شود و کسی که انقلابی و متحول شد ظلم و استعمار را نپذیرفته و پای ارزش ها و شعارهایی که می‌دهد می‌ایستد و توکل بر خداوند می‌کند. همچنان که در این کنگره شهید طهرانی مقدم این دو ویژگی را رعایت کرد و یکی از کارهای غیر ممکن را ممکن ساخت.

معاون دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه استقلال فرهنگی را اثر نپذیرفتن از فرهنگ غیر و به مبانی و ارزشهای اسلام ناب و اسلام انقلابی پایبند بودن دانست و بیان داشت: استعمار و استکبار و قدرتهای جهانی سعی بر تحمیل کردن ارزشهای خود به صورت علنی و مخفیانه دارند. ما نیز باید با هویت دینی اسلامی و هویت ملی زندگی کنیم و کشور را از استعمار و استکبار برهانیم.

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار