امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 160811
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۲۳:۴۴
تعداد بازدید: 282
به گزارش پیروان مــوعــود، سردار محمدرضا نقدی در حاشیه افتتاح طرح «جوانه های صالحین» که صبح امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران و در خصوص ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سردار محمدرضا نقدی در حاشیه افتتاح طرح «جوانه های صالحین» که صبح امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران و در خصوص تهدید یکی از کاندیداهای انتخابات آمریکا مبنی بر حمله نظامی به ایران اظهار داشت: آمریکا امروز از ملت ایران وحشت زده است.

وی افزود: همانطور که در دوران دفاع مقدس آتش سنگین روی این ملت می ریختند و فکر می کردند کسی نمی تواند پشت این خاکریز زنده باشد اما یک رزمنده با آر پی جی تانک دشمن را زمین گیر می کرد، امروز هم زیر بار تبلیغات سنگین ماهواره ای و شبکه های اجتماعی دشمن انتظار دارد ملت ما نابود و شهوت زده شده باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز دشمن شاهد موج بزرگ جوانان با فریاد تکبیر و صف طولانی برای دفاع از حرم است و این برای آنها اعجاب انگیز خواهد بود، این تکرار همان صحنه های دفاع مقدس است.

وی در خصوص تروریست خواندن ایران توسط وزارت خارجه آمریکا اذعان کرد: آمریکایی ها ذاتا تروریست هستند و امام می فرمایند آمریکا تروریست به ذات است. از روزی که رژیم آمریکا ابر قدرت مسلط دنیا شده است تا به امروز تاریخش پر از برگ های سیاه است.

نقدی با بیان اینکه ترور و جنایت ده ها میلیون نفر از شرق جهان یعنی ژاپن تا آمریکای لاتین مستقیم با گلوله های ارتش آمریکا بوده است تصریح کرد: وقتی کسی پرونده ای سیاه دارد دیگر نمی تواند به ملت دیگری تهمت بزند و این طنز آمیز است.

وی در خصوص بازبینی طرح صلح عربی برای پذیرش اسرائیل و ارتباط نزدیک عربستان با رژیم صهیونیستی گفت: کشورهای عربی هیچ گاه با عربستان همراه نمی شوند اما دولت های آنها از اول با اسرائیل همراه بودند.

سردار نقدی ادامه داد: ملت های عربی هیچ گاه زهر تلخی که از اسرائیل  چشیده اند تحمل نکرده و با اسرائیل سازش نمی کنند. دولت عربستان به آخر خط رسیده و این حرکات برای چند روز بیشتر ماندن است.
 

منبع: مهر

 

آخرین اخبار