امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16089
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود توقف رکوردشکنی‌ شاخص کل بورس اوراق بهادار، رکورد میزان معاملات و ارزش ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود توقف رکوردشکنی‌ شاخص کل بورس اوراق بهادار، رکورد میزان معاملات و ارزش روزانه شکست.

بر همین اساس، 880 میلیون و 274 برگه سهم به ارزش بیش از 234 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت تا رکورد معاملات روزانه تالار شیشه‌ای شکسته شود.

به گزارش فارس، گروه‌های بانکی بیش‌ترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند؛ به طوریکه بانک ملت با 182.2، بانک سینا 79.8 و 37.3 میلیون سهم بیش‌ترین میزان را رقم زدند؛ در این میان، ساختمان ایران نیز حجمی نزدیک به 76 میلیون سهم، در میزان کل معاملات نقش مهمی در رکوردشکنی حجم معاملات ایفا کرد.

بر اساس این گزارش، بازار سرمایه پس از انتخابات ریاست جمهوری به استقبال آینده رفته و با امیدواری بیش‌تر نسبت به آینده شرکت‌های سود آور حرکت می‌کند.

به گزارش فارس، تزریق نقدینگی‌های موجود از بازار سکه و ارز به سمت بازار سرمایه یکی دیگر از دلایلی است که ارزش معاملات افزایش یافته است؛ در این میان شرکت‌هایی که ارزبری بیش‌تری داشته‌اند به دلیل کاهش قیمت دلار، رشد قابل قبولی داشته‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار