امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۲۳:۰۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 161
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 383
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از بورس کالای ایران علی پناهی مدیر مطالعات اقتصادی، برنامه ریزی و آموزش از شناسایی تحقیقات مرتبط با فعالیت های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از بورس کالای ایران علی پناهی مدیر مطالعات اقتصادی، برنامه ریزی و آموزش از شناسایی تحقیقات مرتبط با فعالیت های بورس کالای ایران جهت نمایش آثار در هفتمین نمایشگاه  بین المللیبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از بورس کالای ایران علی پناهی مدیر مطالعات اقتصادی، برنامه ریزی و آموزش از شناسایی تحقیقات مرتبط با فعالیت های بورس کالای ایران جهت نمایش آثار در هفتمین نمایشگاه  بین المللی بورس، بانک و بیمه خبرداد.

بورس کالای ایران در نظر دارد در راستای تشویق فعالیت‌های پژوهشی در حوزه فعالیت‌های این بورس و ایجاد بانک اطلاعاتی از تحقیقات انجام شده در طول برگزاری  هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه که از تاریخ 17 تا 20 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود، کلیه مطالعات  شناسایی شده را در غرفه خود به نمایش بگذارد.

پناهی مدیر مطالعات اقتصادی برنامه‌ریزی و آموزش گفت: بورس کالای ایران از کلیه استادان دانشگاه، دانشجویان، محققان و فعالان بازار درخواست می‌کند که در صورت تمایل آثار مکتوب خود را حداکثر تا تاریخ 30 فروردین ماه به این مدیریت ارسال نمایند.

وی در پایان افزود: بدیهی است در صورت برخوردار بودن آثار از استانداردهای مورد نظر بورس، زمینه معرفی آن به فعالان بازار توسط صاحبان اثر در محل نمایشگاه فراهم و به آثار برگزیده نیز جوایزی اعطا خواهد شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها