امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161007
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 496
به گزارش پیروان مــوعــود، حسام بدران سخنگوی جنبش حماس عملیات دلاورانه چهارشنبه شب دو جوان فلسطینی اهل الخلیل در شهر تل آویو را اولین بشارت های ماه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حسام بدران سخنگوی جنبش حماس عملیات دلاورانه چهارشنبه شب دو جوان فلسطینی اهل الخلیل در شهر تل آویو را اولین بشارت های ماه رمضان برای ملت فلسطین و مقاومت دلاورانه آنها و اولین اقدامات غیرمنتظره برای اشغالگران در جریان این ماه مبارک برشمرد.

بدران از دلاوری مجریان این عملیات شجاعانه که در آن چهار صهیونیست کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند، ستایش کرد و گفت که این دو جوان توانستند ابهت سیستم امنیتی صهیونیست ها را در هم شکسته و اشغالگران را در خانه خود هدف قرار دهند.

وی اشاره کرد: مجریان عملیات تیراندازی در شهر تل آویو از کرانه باختری وارد فلسطین اشغالی شدند و اجرای این عملیات دلاورانه در نزدیک مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی "بیانگر شکست همه اقدامات اشغالگران برای خاموش کردن انتفاضه و کشتن روح مقاومت در جوانان انتفاضه است".

سخنگوی حماس تصریح کرد: محل اجرای عملیات "حامل پیام های جوانان مقاومت به سران اشغالگر بویژه لیبرمن است که همواره ملت فلسطین را تهدید می کند؛ بدون اینکه قادر باشد که عزم و اراده آنها را درهم بشکند.

وی تاکید کرد: ماه مبارک رمضان فاجعه ای برای همه سران اشغالگر و دستگاههای امنیتی مختلف آنها خواهد بود چرا که سرزمین فلسطین همواره دلاورانی را نظیر مجریان عملیات دلاورانه تل آویو معرفی می کند.

34 صهیونیست از زمان آغاز انتفاضه قدس در اوایل ماه اکتبر گذشته تاکنون کشته و نزدیک به 500 نفر دیگر در سلسله عملیات های شهادت طلبانه فلسطینی ها زخمی شده اند. این عملیات ها در پاسخ به یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی و نقشه اشغالگران برای تقسیم زمانی و مکانی این مسجد صورت گرفته است.
 

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها