امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16101
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 241
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، قربانعلی محمدپور از صدور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، قربانعلی محمدپور از صدور پروانه شکار خوک وحشی (گراز) برای اتباع ایرانی (اقلیت‌های مذهبی) خبر داد.

وی با اشاره به دستورالعمل صدور پروانه شکار گراز افزود: پروانه شکار خوک وحشی صرفاً برای اقلیت‌‌های دینی شناخته شده در قانون اساسی صادر می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان بیان داشت: متقاضیان به هیچ عنوان حق فروش گوشت را به مسلمانان ندارند و در صورت مشاهده تخلف محسوب می‌شود و طبق مقررات با آنها رفتار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شکارچی با هر پروانه، مجاز به شکار فقط یک رأس خوک وحشی است، ادامه داد:‌ هر شکارچی در طول سال می‌تواند حداکثر پنج پروانه دریافت کند.

محمدپور تصریح کرد:‌ بهای پروانه 800 هزار ریال و مدت اعتبار پروانه سه روز از تاریخ صدور است.

وی یادآور شد: محدوده اعتبار پروانه، فقط شکارگاه‌های آزاد استان صادرکننده پروانه است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان ابراز داشت: پروانه صادره غیر قابل انتقال به غیر بوده و الصاق عکس متقاضی بر روی پروانه الزامی است.

وی خاطرنشان کرد: صدور پروانه برای افرادی که فاقد جواز حمل سلاح و دفترچه شناسایی شکارچیان است و یا افرادی که دارای سابقه تخلف شکار و صید هستند ممنوع است.
انتهای پیام/89006/ی/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها