امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161019
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 402
به گزارش پیروان مــوعــود، سایت صهیونیستی "والا" نظرسنجی مرکز "سمیث" رژیم صهیونیستی را منتشر کرد که براساس آن، 57 درصد از صهیونیست‌ها از گردش و ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سایت صهیونیستی "والا" نظرسنجی مرکز "سمیث" رژیم صهیونیستی را منتشر کرد که براساس آن، 57 درصد از صهیونیست‌ها از گردش و سفر به شهر قدس در سال گذشته از بیم وقوع عملیات مقاومت به هنگام حضورشان در آنجا، خودداری کرده‌اند.
 
این نظرسنجی از 500 صهیونیست انجام شد و اکثر پرسش شوندگان ترس خود را از سفر به شهر اشغالی قدس به علت اوضاع امنیتی حاکم در آن ابراز داشتند که بر شدت (وخامت) آن در سال اخیر افزوده شده است.
 
براساس این نظرسنجی، 94 درصد از زنان و 49 درصد از مردان صهیونیست از ورود به شهر قدس ترس دارند.
 
این نظرسنجی حاکی است: 85 درصد از طرفداران حزب تندروی "اسرائیل خانه ما" به ریاست آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم اسرائیل گفتند که دستکم یک بار سفر خود به قدس اشغالی را لغو کرده‌اند که این میزان در مقایسه با طرفداران حزب "میرتس" بیشتر است زیرا 41 درصد از طرفداران این حزب اینکار را انجم داده‌اند.
 
در همین حال، 73 درصد از پرسش شوندگان هم گفتند که اگر روستاهای فلسطینی از شهر اشغالی قدس جدا شود، احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.
 
شهر اشغالی قدس شاهد تدابیر شدید امنیتی برای تامین امنیت صهیونیست ها در این شهر است. این درحالی است که اشغالگران به اعمال طرح های یهودی سازی خود در این شهر ادامه می دهند.
 
نتایج این نظرسنجی میزان تاثیرگذاری عملیات مقاومت در برابر اشغالگران را تقویت می کند. شهر قدس از زمان آغاز انتفاضه قدس در اول اکتبر سال 2015 میلادی شاهد عملیات شهادت طلبانه فلسطینی ها بوده است.

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها