امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161021
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 323
به گزارش پیروان مــوعــود، نتانیاهو در جریان بازدید از مرکز تجاری شارونا مارکت محل عملیات شهادت طلبانه دو جوان فلسطینی گفت: در جلسه فوق العاده درباره ...

به گزارش پیروان مــوعــود، نتانیاهو در جریان بازدید از مرکز تجاری شارونا مارکت محل عملیات شهادت طلبانه دو جوان فلسطینی گفت: در جلسه فوق العاده درباره اتخاذ چند گام حملاتی ودفاعی جهت مقابله با عملیات شهادت طلبانه فلسطینیان بحث شد.

نتانیاهو با تاکید بر انتقامجویی از فلسطنیان مجری عملیات شهات طلبی درتل آویو گفت: به شدت با عاملان این عملیات برخورد می کنیم تا اینگونه حوادث تکرار نشود .

وی افزود: پلیس ، نیروهای نظامی ودستگاههای امنیتی نه تنها افرادی را که با عاملان این عملیات همکاری داشتند بازداشت می کنند بلکه مانع تکرار اینگونه حوادث نیز می شوند.

اویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از بازدید از محل وقوع عملیات شهادت طلبانه دو جوان فلسطینی در تل آویو با همراهی بنیامین نتانیاهو گفت: نظامیان این رژیم به قاطعیت وسرعت این عملیات را از لحظه وقوع تا کنون بررسی واقدامات لازمه را به عمل می آورند زیرا الان وقت حرف زدن نیست.

حماس نیز این عملیات را طلیعه بشارت های ماه مبارک رمضان عنوان و برادامه مقاومت مشروع فلسطینیان تاکید کرد و گفت در عملیات شهادت طلبانه دو جوان فلسطینی اهل روستای یطای الخلیل در شامگاه چهارشنبه در تل آویو در نزدیکی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی چهار صهیونیست کشته و هفت تن دیگر زخمی شدند که حال برخی ازآنان وخیم گزارش شده است.

درپی این عملیات نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور تشکیل یک نشست امنیتی فوری با وزیر جنگ و سایر فرماندهان و مسوولان امنیتی را داد .

اقدام این دو جوان فلسطینی، پوچ بودن ادعاهای رژیم در خصوص سیستم امنیتی و پوشالی بودن آن و ضعف جبهه داخلی آنان را درمرکز قدرتشان تل آویو مبرهن کرد.

منبع: ایرنا

آخرین اخبار
پربازدید ها