امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161034
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 242
به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه در وب سایت خود نوشت: «گروهک تروریستی داعش در عراق به ویژه در موصل "پارتی های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه در وب سایت خود نوشت: «گروهک تروریستی داعش در عراق به ویژه در موصل "پارتی های تجاوز" برگزار می کند و نیروهای این گروهک به زنان و دختران نوجوان تجاوز می کنند.» این خبرگزاری در ادامه گزارش داد: «داعش دستور داده زنان و دختران را در مزون سرّی در موصل مانند دوشیزگان آرایش کنند و آنها را به پارتی ها بیاورند. اخیرا حدود 50 زن و دختر ایزدی قربانی تجاوز جنسی داعشی ها شده اند که این مسئله زنان ایزدی ها را به فرار گروهی از زندان ها واداشت.» «برخی از زنان و دختران به ازدواج با عناصر داعش وادار شده اند. داعش 230 زن و دختر ایزدی را به خاطر عدم تمکین به خواسته های این گروهک اعدام کرد و اجساد آنها را در درّه ای خوفناک در شهر "القیاره" مرکز ثروت نفتی داعش در عراق انداخته است.» خاطر نشان می شود که اخیرا مسئولان حزب ايزدی عراق با انتشار بيانيه ای اعلام کردند داعش 300 تن از اقليت ايزدی را در غرب شهر موصل به قتل رسانده است.
اين بيانيه ضمن محکوم کردن جنايات داعش در عراق، از دولت این کشور و سازمان هاي بين المللی خواست فورا براي آزادی اسرای ايزدی و جلوگيری از ادامه نقض ارزش ها و حقوق بشر وارد عمل شوند. سخنگوی ایزدی ها هم اخیرا اعلام کرده بود که داعش پس از حمله به منطقه سکونت آنها، اقدام به فروش زنان و دخترانشان به قیمت های بسیار اندک و گاهی به قیمت "10 دلار" کرده و شهروندان ایزدی را وادار به زندگی در چادر نموده است.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها