امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16105
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری در مراسم اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر(ع) که هم اکنون در هتل المپیک در حال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری در مراسم اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر(ع) که هم اکنون در هتل المپیک در حال برگزاری است، گفت: شاید بتوانیم پاسخی در خور و شایسته به کوشش‌های ارزشمند این جوانان در پیروی و تبعیت از رهنمودهای مقام عظمای ولایت و مشارکت مجدانه برای تحقق اهداف سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی در گزارش عملکرد جشنواره حضرت علی اکبر(ع) گفت: این جشنواره با هدف معرفی استعدادهای برتر و ارائه  الگوهای موفق برگزار می‌شود و می‌کوشد در عرصه‌هایی فراتر از المپیک و المپیاد دست جوانانی را بالا بگیرد که قبل از این برنامه کمتر فرصت بروز استعداد داشته‌اند.

وی با اشاره به پنج جشنواره حضرت علی اکبر(ع) ادامه داد: مهمترین نکته این جشنواره عملیاتی کردن نگاه فرابخشی به مسئله جوانان است و براساس مصوبه سی و سوم شورای عالی جوانان مهمترین دستگاه‌های دولتی در این امر دخیل هستند.

اکبری از دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای عالی جوانان تشکر کرد و گفت: این جشنواره بعد از 5 دوره برگزاری توانسته است تبدیل به جشنواره‌ای ملی شود و همزمان با هفته جوان از بین 222 نفر در جشنواره  موضوعی بیش از 50 جوان برتر را به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی کند.

وی افزود: امروز جوانان به خواسته‌های مقام معظم رهبری لبیک گفته‌اند و در سایه نگاه رهبر فرزانه انقلاب شاهد حرکت رو به جلوی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف هستیم که بخشی از توانمندی‌ها در این جشنواره مورد رصد قرار گرفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار