امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16107
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وب دا؛ باقری، دبیر کمیته بهداشت و درمان و امور امدادی ستاد اعیاد شعبانیه گفت: پیش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وب دا؛ باقری، دبیر کمیته بهداشت و درمان و امور امدادی ستاد اعیاد شعبانیه گفت: پیش بینی‌ها و تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به نمازگزاران مسجد مقدس جمکران و عاشقان امام عصر (عج) در حوزه‌های بهداشتی، اورژانس پیش بیمارستانی و مراکز درمانی آماده شده به همین منظور تیم‌ها و اکیپ‌های مختلف بهداشتی و درمانی و اورژانس 115 در محدوده مسجد مقدس جمکران و مسیرهای منتهی به این مکان مقدس پیش بینی شده است.

باقری با بیان اینکه بیمارستان سیار عاشقان ولایت امسال در محدوده صحن اصلی مسجد جمکران ایجاد شده است، افزود: این بیمارستان تمام بخش‌های تخصصی اولیه یک بیمارستان از جمله آزمایشگاه، داروخانه، اتاق عمل سرپایی، بخش های بستری، ICU  و سایر بخشها را دارد.

وی حضور نیروی انسانی شامل پزشک عمومی و متخصص، کارشناس پرستاری، ماما و سایر نیروهای درمانی و پشتیبانی مورد نیاز در هر شیفت را از جمله اقدامات انجام گرفته برشمرد و گفت: اوج فعالیت این بیمارستان از شب نیمه شعبان آغاز و تا پایان جشن نیمه شعبان ادامه خواهد داشت.

باقری تأکید کرد: سایر بیمارستان‌های داخل شهر نیز به عنوان پشتیبان این مرکز درمانی در حالت آماده‌باش هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار