امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161095
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۴
تعداد بازدید: 401
به گزارش پیروان مــوعــود، ارتش سوریه همچنان با تسلط بر مناطق جدید پس از درگیری و سرکوب تروریست های داعشی، در محور اثریا - رقه خود را به فرودگاه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، ارتش سوریه همچنان با تسلط بر مناطق جدید پس از درگیری و سرکوب تروریست های داعشی، در محور اثریا - رقه خود را به فرودگاه نظامی طبقه نزدیک می کند.

در جدیدترین عملیات ارتش سوریه با پشتیبانی گروه های دفاع ملی، توانست بر دوراهی الرصافه و مثلث راهبردی و دو ایستگاه پمپاژ نفت و پست برق الطبقه مسلط شود.

دراین پیشروی، خطوط تدارکاتی و امدادرسانی گروه تروریستی داعش قطع، شماری از تروریست ها کشته و تجهیزات سنگین آن ها منهدم شد.

جنگنده های نیروی هوایی سوریه نیز در دو روز گذشته دهها دستگاه تجهیزات سنگین و زرهی تروریست ها را در اطراف شهر الرصافه در50 کیلومتری شهر رقه هدف قراردادند و دهها تروریست تکفیری را به هلاکت رساندند.

عملیات ارتش سوریه از محور اثریا به سوی فرودگاه نظامی الطبقه و شهر رقه از دوم ژوئن (13 خرداد) با پشتیبانی هوایی ارتش این کشور و روسیه آغاز شد و تاکنون نیروهای سوری توانسته اند بر دوراهی زکیه - دیرحافر، کوه های ابو زین، منطقه المسبح مسلط شوند وروستای ابوالعلاج و چند تپه در منطقه اثریا را از تروریست های تکفیری پاکسازی کنند.

منبع: ایرنا

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار
پربازدید ها