امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161180
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۹
تعداد بازدید: 321
به گزارش «پیروان موعود»، نصیر النوری، سخنگوی وزارت دفاع عراق در مصاحبه با رادیو «سوا» گفت نیروهای عراقی فهرست اسامی، ...

به گزارش «پیروان موعود»، نصیر النوری، سخنگوی وزارت دفاع عراق در مصاحبه با رادیو «سوا» گفت نیروهای عراقی فهرست اسامی، مشخصات و اطلاعات کامل تمامی اعضای داعش را در اختیار دارند و دستگیری‌های اخیر از همین طریق صورت گرفته است.

نوری افزود با وجود بازرسی و شناسایی دقیق هویت آوارگان فلوجه و همچنین عملیات ضد تروریستی گمان می‌رود شمار بیشتری از اعضای داعش دستگیر شوند.

بنا بر گزارش‌ها، نیروهای امنیتی و مردمی عراق در عملیات ضد تروریستی در فلوجه برخی مناطق حومه  شهر را آزاد کرده‌اند.

روز جمعه (21 خرداد) پیشروی نیروهای عراقی در عملیات بازپس‌گیری فلوجه از تروریست‌های داعش بسیار چشمگیر بوده است.

به گفته ژنرال عبدالوهاب السعدی یکی از فرماندهان عملیات آزادسازی فلوجه، نیروهای ضدتروریسم عراق در سه کیلومتری مرکز این شهر هستند و موقعیت خود را در جنوب آن تثبیت کرده‌اند.

وی افزود: «داعش می‌خواست نبرد را به بیرون از شهر بکشد، اما ما به درون شهر رفتیم و تمام این منطقه را ظرف هشت روز بازپس گرفتیم.»

عملیات آزادسازی فلوجه از سوم خرداد به دستور حیدر العبادی، نخست وزیر عراق، با مشارکت 22 هزار نیروی ارتش، پلیس فدرال، یگان مبارزه با تروریسم، بسیج مردمی و عشایر عراق در چند مرحله در محورهای مختلف در حال انجام است. شهر فلوجه اوایل سال 2014 به تصرف داعش در آمد.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654

 

آخرین اخبار
پربازدید ها