امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1612
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 422
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، «خالد البطش» در مصاحبه با شبکه ماهواره‌ای المیادین گفت که جهاد اسلامی و دیگر گروه‌های مقاومت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، «خالد البطش» در مصاحبه با شبکه ماهواره‌ای المیادین گفت که جهاد اسلامی و دیگر گروه‌های مقاومت از زمان پایان نبرد اخیر، خود را برای رویارویی جدید آماده می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن دست از تهدید غزه و هدف قرار دادن شهروندان فلسطینی برنداشته است، از همه گروه‌های فلسطینی خواست تا برای رویارویی قریب‌الوقوع با اشغالگران آماده باشند.

البطش تاکید کرد که ما آماده وارد آوردن ضربات دردناک به دشمن صهیونیستی در نقاط ضعف این دشمن هستیم زیرا دشمن، شهروندان بی‌دفاع را هدف قرار می‌دهد. 

وی تصریح کرد که نبرد با اشغالگران همچنان ادامه دارد و تنها با نابودی اسرائیل این نبرد نیز به پایان می‌رسد و ما از مجاهدان می‌خواهیم که سلاح خود را تا پیروزی، آماده نگه دارند.

این رهبر جهاد اسلامی در ادامه از جهان عربی و اسلامی خواست تا پول و سلاح ارائه کرده و از مبارزان فلسطینی حمایت بعمل آورند و این حمایت تنها از جانب ایران نباشد بلکه کشورهای عربی نیز باید سلاح به مبارزان در غزه اعطا نمایند زیرا فلسطین قضیه اصلی امت عربی و اسلامی است.

وی در ادامه تاکید کرد که غزه توانایی آن را دارد که قدرت دشمن را فلج نماید و ما موشک‌هایی در اختیار داریم که دشمن و جهانیان را با آن غافلگیر خواهیم کرد و ضربات دردناکی بر دشمن وارد خواهیم آورد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها