امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161236
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 457
موفق به تماشای بخشهایی از این نمایش شدم که خوب بود و امیدوار هستم تاثیرگذار باشد. به ویژه روی افکار عزیزانی که درباره حوادث تاریخ گذشته و زمان حاضر اطلاعات کمتری دارد.

به گزارش پیروان موعود به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی؛ مُهنا، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور مربوط به نیروهای مسلح، با تماشای نمایش «فصل وصل» در سخنانی گفت:

394A3806

وی افزود: البته چند توصیه دارم که فکر میکنم این نمایش با عمل کردن به آنها می تواند موفق تر باشد. به اعتقاد من مطالبی که در چنین آثاری گفته می شود باید حتما مستند، دقیق و قابل فهم باشد.

دشواری کار «فصل وصل» برای همه فهم بودن

مشاور عالی مقام معظم رهبری تصریح کرد: از آنجایی که تمام اقشار با سطح فرهنگ مختلف و رده های سنی گوناگون برای تماشای نمایش می آیند، امیدوارم سعی شود مضمون نمایش هم برای بچه ها قابل فهم باشد، هم مسن ها و هم برای تحصیل کرده ها و… این موضوع دشواری نمایش «فصل وصل» را بالا برده است.

photo_2016-06-13_11-22-02

ساختار ترکیبی این نمایش را می پسندم

سردار رحیم صفوی در پایان اذعان کرد: این نمایش را به دلیل اینکه چکیده ای از فیلم، تئاتر، صدا و نورپردازی است می پسندم و چنین کارهای ترکیبی را دوست دارم. ان شاءالله که همه عوامل این نمایش موفق باشند.

394A3826

«فصل وصل» تولید مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی؛ مُهنا به تهیه کنندگی علیرضا کوهفر، کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری هر شب تا پایان ماه مبارک رمضان ساعت ۲۱ در باغ موزه دفاع مقدس روی صحنه می رود و تماشای آن برای عموم رایگان است. علاقمندان از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۹۶۱۳۳۷ می توانند بلیت رزرو کنند.

آخرین اخبار
پربازدید ها