امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161370
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 339
به گزارش پیروان مــوعــود، حمله تروریست های گروه تکفیری - صهیونیستی داعش از سه محور به شهر حدیثه در استان الانبار عراق ناکام ماند.نیروهای مشترک عراق، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حمله تروریست های گروه تکفیری - صهیونیستی داعش از سه محور به شهر حدیثه در استان الانبار عراق ناکام ماند.

نیروهای مشترک عراق، حمله داعش از سه محور به شهر حدیثه در غرب این کشور را ناکام گذاشتند. افراد مسلح داعش با استفاده از خودروهای بمبگذاری شده و چند عامل انتحاری، از سه محور شمالی، جنوبی و غربی به شهر حدیثه حمله کردند، اما نیروهای مشترک عراقی با این حمله مقابله کردند و تلفات سنگینی را به داعش وارد آوردند.

 منابع نظامی در عراق اعلام کردند، گزارش های اطلاعاتی نشان می دهد داعش پس از ناکامی این عملیات، برای حمله جدید به دو شهر حدیثه و البغدادی در استان الانبار آماده می شود. داعش به این منظور در حال جمع آوری جنگجویان خود در دو منطقه الصکره و جزیره الشامیه است.

سرلشکر قاسم المحمدی فرمانده عملیات جزیره در عراق تاکید کرد با وجود تلاش داعش برای شکستن محاصره بقایای جنگجویان این گروه در اطراف فلوجه، نیروهای عراقی کنترل اوضاع در حدیثه و البغدادی را در دست دارند. المحمدی از استقرار تانک ها و زره پوش ها در اطراف حدیثه خبر داد.

منبع: صدا و سیما

 

آخرین اخبار
پربازدید ها