امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161445
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 385
به گزارش «پیروان مــوعــود»، "گروه تروریستی تکفیری داعش" روز سه شنبه، پس از یورش به چندین روستا در اطراف شهر "الباب" در مناطق شمالی استان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، "گروه تروریستی تکفیری داعش" روز سه شنبه، پس از یورش به چندین روستا در اطراف شهر "الباب" در مناطق شمالی استان "حلب"، ۲۱۰ تن از شهروندان کُرد سوری را دزدید و به مکان نامعلومی انتقال داد.

یکی از خبرگزاری های عراقی به نقل از شاهدان عینی، این خبر را منتشر و رسانه ای کرد.

یکی از شاهدان عینی در روستای "تل جرجا" گفت: عناصر این گروه تروریستی زنان و مردان جوان را از خانه هایشان خارج ساخته و آنان را سوار بر کامیون هایی کرده و به مکان نامعلومی منتقل کرد.

این شاهد عینی تاکید کرد: تروریست ها فقط زنان و مردان جوانی را که از لحاظ جسمی کاملا سالم بودند، جدا کرده و با خود بردند ولی کودکان و افراد مسن را باقی گذاشتند.

یک وکیل کُرد با ابراز نگرانی از سرنوشت جوانان ربوده شده گفت: این احتمال وجود دارد که گروه تروریست داعش از این جوانان به عنوان سپر انسانی در میادین نبرد و شهرهای تحت کنترل خود، استفاده کند.

«عمران منصور» با تشریح وضعیت مقابله کُرد ها با تروریست های داعش در شمال سوریه اظهار داشت: کُردها با همکاری ائتلاف غربی حملات گسترده و منظمی به مناطق تحت کنترل داعش در شمال سوریه ترتیب داده اند و اکنون داعش در صدد تلافی برآمده است و با تشکیل ائتلاف هایی به مناطق کُرد نشین حمله کرده و جوانان را می رباید.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به پیشینه ای که داعش در برخورد با "ایزدیان" سوریه داشت، این احتمال وجود دارد، مردان جوانانی که به اسارت این گروه تروریستی درآمده اند، مجبور به جنگ با همکیشان خود در مناطق شمالی سوریه شوند و دختران جوان کُرد نیز به عنوان کنیز فروخته شوند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها