امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161487
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 290
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای امنیتی سعودی در منطقه قصیم این کشور از دستگیری این شهروند عربستانی موهن به قرآن خبر دادند.این فرد از ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای امنیتی سعودی در منطقه قصیم این کشور از دستگیری این شهروند عربستانی موهن به قرآن خبر دادند.

این فرد از شهروندان «بُرَیده» استان قصیم به جرم تهیه فیلمی از خود که در حال پاره کردن نسخه‌ای از قرآن بوده و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته، دستگیر شده است.

روزنامه سعودی الریاض در این باره نوشت: سخنگوی پلیس استان قصیم گزارش داده است که نیروهای امنیتی روز گذشته، ۲۷ خرداد موفق شدند تا هویت عامل هتاکی به قرآن کریم را که فیلمی از اهانت خود به کلام‌الله مجید در یکی از مساجد شهر بریده را در برخی از شبکه‌های اجتماعی به اشترک گذاشته است، شناسائی و دستگیر کنند.

این روزنامه بدون اشاره به نام این شهروند عربستانی در ادامه نوشت: این شخص حدودا سی ساله و از تابعیت ملی عربستانی برخوردار است و از دیگر رفتارهای او مشخص است که وی مبتلا به بیماری روحی ـ روانی است.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی شخص دستگیر شده را به منظور اتخاذ تدابیر لازم و انجام بازجویی‌های تکمیلی به دادسرا ارجاع داده‌اند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار