امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161506
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۶
تعداد بازدید: 229
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مؤسسه جماعت علمای عراق در این ایام مبارک پیروزی‌های رزمندگان و دستاورد‌ها و پایداری اسطوره‌ای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مؤسسه جماعت علمای عراق در این ایام مبارک پیروزی‌های رزمندگان و دستاورد‌ها و پایداری اسطوره‌ای ایشان را که منجر به حماسه تاریخی و شکوهمند آزادسازی بخش‌های مهمی از شهر فلوجه شد، تبریک گفت و در بیانیه‌ای به همین مناسبت بر ضرورت رفع مشکلات و ارائه هرگونه کمک و حمایت از رزمندگان برای تعجیل در پیروزی‌ها و آزادسازی کامل فلوجه و ریشه‌کن کردن انواع فتنه و شر در مناطق اربیل و عمان تأکید کرد.

متن بیانیه به این شرح است:
در این ایام مبارک ماه رمضان تبریکات خالصانه خود را به رزمندگان حاضر در عراق از نیروهای امنیتی با تمام تشکیلات جهادی شرکت‌کننده در عملیات شریف و کریم آزادسازی فلوجه از لوث حضور دشمن گرفته تا غیورمندان قهرمان بسیج نیروهای مردمی و عشایر که زیباترین صحنه‌های نبرد و قهرمانی را در این معرکه بزرگ تاریخی رقم زدند، تقدیم می‌کنیم.

ما این گام استوار را مبارک دانسته و حفظ صفوف و تحکیم عزم و جزم راسخ برای تحقق پیروزی‌های دیگر بر دشمن و پاکسازی کامل فلوجه از لوث حضور دشمنان پیمان‌شکن در سریع‌ترین زمان ممکن را خواستاریم.

ما همچنین بر ضرورت رفع مشکلات و ارائه هرگونه کمک و حمایت از رزمندگان برای تعجیل در پیروزی‌ها، آزادسازی کامل فلوجه و ریشه‌کن کردن انواع فتنه و شر در مناطق اربیل و عمان تأکید می‌کنیم.

جماعت علمای عراق همچنین بر ضرورت حمایت از شهروندان غیرنظامی گرامی ساکن فلوجه که اسیر چنگ داعش هستند و هیچ توان و نیرویی برای مواجهه با دشمن خبیث و گروه‌های مجرم ندارند، تأکید کرده و امیدواریم هرچه زودتر از اسارت این گروه قاتل رها شده و دشمن جانی را به اشد مجازاتی که در قبال این جنایات و جرایم در حق اهالی فلوجه روا داشتند، برسانند.

پیروی، مجد و پایداری در رویارویی با چالش‌ها و محنت‌ها نصیب عراق و رحمت به روح شهدای پاک ما و خاری و ذلت نصیب داعش و یاری‌کنندگان این گروه باد.
رمضان گرامی‌ترین ماه‌هاست و ما در ماه رحمت به واسطه این پیروزی‌های شکوهمند غرق رحمانیت خداوند رحمان شدیم. زنده باد عراق و الله اکبر

جماعت علمای عراق
بغداد
گفتنی است، عملیات آزادسازی فلوجه با مشارکت نیروهای امنیتی عراق، عشایر اهل سنت و نیروهای بسیج مردمی یا همان «الحشد الشعبی» از اوایل خرداد ماه آغاز شده و طی کمتر از یکماه این نیروها به دستاوردهای مهمی دست یافتند، نخست‌وزیر عراق دیروز، ۲۸ خرداد اعلام کرد که فلوجه تحت کنترل نیروهای عراقی درآمد و این شهر آزاد شده است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها