امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16153
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه مجموعه عملیات‌های نظامی را در مناطق مختلف شهر «دیر الزور» در شرق ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه مجموعه عملیات‌های نظامی را در مناطق مختلف شهر «دیر الزور» در شرق سوریه به اجرا گذاشت.

عملیات‌های به اجرا گذاشته شده ارتش سوریه مناطق «الجبیله» و «الرشدیه» و «الصناعه»‌ را در برمی‌گرفت که در نتیجه آن یکی از سرکردگان گروه‌های مسلح شهر دیر الزور به نام «محمد سلیمان الغازی» به قتل رسید.

همچنین ارتش سوریه عملیات دیگری را در منطقه «حویجه صکر» به اجرا گذاشت که در جریان آن چندین دستگاه خودرو مجهز به تیربار سنگین افراد مسلح را منهدم کرد.

اما از استان «رقه» در شمال سوریه گزارش شده که ارتش سوریه با عناصر مسلح در اطراف «یگان 17 » رقه وابسته به ارتش سوریه درگیر شدند که در نتیجه آن ده‌ها تروریست مسلح کشته شدند که در میان آنها «منذر سلطان»، «ابو عزام المغربی» و «ابو احمد الفلسطینی» از سرکردگان گروه تروریستی موسوم به «جنبش آزادگان شام» کشته شدند و سرانجام اینکه یگان‌های ارتش سوریه با نصب کمینی برای افراد مسلح که تلاش داشتند، به «تیپ 93» ارتش سوریه در منطقه «عین عیسى» ریف رقه حمله کنند، بیش از یک صد فرد مسلح را به قتل رسانده و 12 دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین آنها را منهدم کردند.

در میان کشته‌های این عملیات «اسامه خلیف ابو عرب» مشاهده می‌شد که از سرکرده این عناصر مسلح به شمار می‌آمد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار