امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161539
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 321
به گزارش پیروان مــوعــود، هویت پیکر مطهر دو تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس شناسایی شد. این شهدا متعلق به استان مازندران هستند که از طریق آزمایش DNA و ...

به گزارش پیروان مــوعــود، هویت پیکر مطهر دو تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس شناسایی شد. این شهدا متعلق به استان مازندران هستند که از طریق آزمایش DNA و تطبیق ژنتیکی شناسایی شده‌اند. هویت پیکر مطهر شهیدان «وحید اسماعیل زاده» و «سیدسجاد ابراهیمی پاکزاد» که هر دو در عملیات والفجر 6 در سال 62 به شهادت رسیده‌اند محرز شد. پیکر مطهر این شهیدان در سوم آذرماه سال 1388 به عنوان شهید گمنام با حضور با شکوه مردم مازندران در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به خاک سپرده شده بودند. حالا بعد از گذشت هفت سال از خاکسپاری این شهدا، هویتشان شناسایی شد.

شهید وحید اسماعیل زاده، فرزند حسین جان، متولد 1342، از استان مازندران به صورت بسیجی داوطلب به جبهه اعزام شد. این شهید در سال 62 ، در عملیات والفجر6 و در منطقه عملیاتی چیلات به شهادت رسید. همچنین شهید سیدسجاد ابراهیمی پاکزاد، فرزند سید کاظم علی، متولد 1345، از استان مازندران به صورت بسیجی داوطلب به جبهه اعزام شد. این شهید بزرگوار در سال 62 و در عملیات والفجر6 و در منطقه عملیاتی چیلات به شهادت رسید.
 

منبع: تسنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها