امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161560
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۵۵
تعداد بازدید: 318
به گزارش «پیروان مــوعــود»، جمعی از روحانیان و طلاب حوزه‎های علمیه از سوی دفتر آیت الله العظمی سیستانی برای کمک به خانواده‎های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، جمعی از روحانیان و طلاب حوزه‎های علمیه از سوی دفتر آیت الله العظمی سیستانی برای کمک به خانواده‎های آواره به برخی از شهرهای استان‎های دهوک و اربیل عراق سفر کردند.

حجت الاسلام نصراوی، مسؤول گروه امدادرسانی به آوارگان عراقی دفتر  آیت الله العظمی سیستانی در این رابطه به خبرنگاران گفت: با توجه به گرمای شدید هوا و گرد و غبار، آوارگان به ویژه کودکان و افراد کهنسال در شرایط سختی قرار دارند بر همین اساس دفتر حضرت آیت الله سیستانی تصمیم گرفت با سفر به استان‎های دهوک و اربیل به کمک آوارگان بشتابد.

وی افزود: بیش از هزار عدد سبد غدایی که شامل مواد غذا و آب آشامیدنی و کمک نقدی می شود در بین آوارگان توزیع شد. چادرهای 5 الی 7 نفره را نیز برای این خانواده ها برپا کردیم.

حجت الاسلام نصراوی مرجعیت را پدر همه مردم عراق خواند و اظهار داشت: مرجعیت در حمایت و پشتیبانی از مردم مانند پدری دلسوز عمل می کند و همیشه درپی کمک به آوارگان است. مرجعیت به ندا ی همه نیازمندان توجه می کند و از مردم مومن می خواهد که در کنار برادران دینی خود بایستند و نقش انسانی خود در کمک رسانی به نیازمندان را ایفا کنند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها