امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161566
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۵۵
تعداد بازدید: 280
به گزارش پیروان موعود، یک روز پس از آزادی فلوجه از تصرف تروریست های داعش، نیروهای عراقی از بامداد امروز (شنبه) عملیات جدید نظامی در شمال صلاح الدین و ...

به گزارش پیروان موعود، یک روز پس از آزادی فلوجه از تصرف تروریست های داعش، نیروهای عراقی از بامداد امروز (شنبه) عملیات جدید نظامی در شمال صلاح الدین و جنوب موصل را همزمان آغاز کردند.

تبلیغات جنگ فرماندهی عراق در بیانیه ای اعلام کرد که عملیات جدید نظامی برای آزادسازی مناطق شمال استان صلاح الدین و بخش های جنوبی موصل مرکز استان نینوا از بامداد امروز (شنبه) آغاز شده است.

در این بیانیه تاکید شده که یگان مبارزه با تروریسم، لشکر 19 زرهی ارتش به علاوه نیروهای فرماندهی های عملیات صلاح الدین و نینوا، نیروهای عشایری، نیروی هوایی عراق، پشتیبانی هوایی ارتش عراق به همراه پوشش هوایی ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا در این عملیات مشارکت دارند.

این عملیات با هدف آزادسازی شهرستان 'الشرقاط' شمالی ترین منطقه در استان صلاح الدین و همچنین آزادی پایگاه هوایی مهم 'القیاره' در جنوب موصل آغاز شده است.
تبلیغات جنگ فرماندهی عراق وعده داده که رمضان امسال خبرهای مسرت بخش بیشتری از پیروزی های عراق بر تروریست های داعش به دنبال داشته باشد.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات /654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها