امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161583
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۳:۳۲
تعداد بازدید: 319
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه الاخبار نزدیک به حزب‌الله لبنان از سازماندهی مجدد شورای جهادی حزب‌الله پس از شهادت فرمانده ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه الاخبار نزدیک به حزب‌الله لبنان از سازماندهی مجدد شورای جهادی حزب‌الله پس از شهادت فرمانده مصطفی بدرالدین که مسئول تعدادی از یگان‌های نظامی و امنیتی در لبنان و سوریه بود، تعیین جانشینی برای او جهت مدیریت کمیته‌های نظامی و امنیتی سوریه و نیز تعیین فرماندهان یگان‌های تحت اشراف بدرالدین در لبنان که معمولا اعلام نمی‌شوند، خبر داد.
روزنامه الاخبار در ادامه نوشت، احتمال می‌رود بازسازی گسترده‌ای در یگان‌های شورای جهادی این حزب انجام شده و مسئولیت‌ها و اختیاراتی که شهید بدر الدین داشت میان تعدادی از مسئولان تقسیم شوند البته همه این امور تحت نظارت سید حسن نصر الله، دبیر کل حزب الله انجام خواهند شد.


الاخبار نوشت، در این تحول،‌ اختیارات برخی از اعضای شورا افزایش یافته و معاونان جدید تعیین می‌شوند تا فشار مسئولیت‌های دبیر کل در پیگیری اکثر پرونده‌هایی که در داخل و خارج لبنان به حزب الله مربوط می‌شوند، انحلال منطقه پنجم و الحاق آن به بیروت و پذیرش استعفای مسئول منطقه البقاع کاهش یابد.


روزنامه مذکور همچنین نوشت، سازماندهی مجدد حزب الله در شورای اجرایی این حزب انجام خواهد شد و سید هاشم صفی‌الدین، رئیس کنونی این شورا که تمامی یگان‌های سازمانی، ‌آموزشی، فرهنگی،‌ اجتماعی و سندیکایی و نهادهای رسانه‌ای و صنفی حزب‌الله وابسته به او هستند، مدیریت گروه معاونان را در تمامی بخش‌ها برعهده می‌گیرد.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها