امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161586
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۳:۳۲
تعداد بازدید: 377
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع در وزارت امور خارجه سوریه گفت که جمهوری عربی سوریه پیروزی ارتش عراق بر تروریست های داعش در شهر فلوجه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع در وزارت امور خارجه سوریه گفت که جمهوری عربی سوریه پیروزی ارتش عراق بر تروریست های داعش در شهر فلوجه را به دولت و ملت این کشور تبریک می گوید و این اقدام را گامی در مسیر نابودی گروه تروریستی داعش و سایر گروه های تروریستی در عراق، سوریه و تمام منطقه می داند.

منبع مذکور افزود: این دستاور بزرگ در سایه فداکاری نیروهای ارتش عراق و نیروهای الحشد الشعبی محقق شد.نیروهای عراقی روز گذشته (جمعه) به خیابان اصلی فلوجه و مرکز اداری این شهر وارد شدند و پرچم عراق بر فراز ساختمان فرمانداری این شهر به اهتزاز درآوردند.

فرماندهان عراقی جنگ علیه داعش درنامه ای به حیدرالعبادی نخست وزیر عراق ، آزادشهر فلوجه را به وی اعلام کردند.فرمانده عملیات فلوجه در بیانیه ای در روز جمعه اعلام کرد که ساختمان های حکومتی در مرکز فلوجه بطور کامل آزاد شده و پرچم عراق را بر فراز آن برافراشته اند.

پیروزی فلوجه جلوه های زیبایی از همدلی در عراق به همراه داشت و برای اولین بار فرماندهان اصلی این پیروزی یعنی «ابومهدی المهندس» معاون فرماندهی تشکیلات مردمی الحشد الشعبی، «هادی العامری» فرمانده ارشد این تشکیلات، سرلشکر «عبدالوهاب الساعدی» فرمانده عملیات فلوجه و بالاخره سرلشکر «رائد شاکر جودت» فرمانده پلیس مرکزی در یک پیام مشترک خبر آزادی را به حیدر العبادی نخست وزیر و فرمانده کل قوای مسلح عراق ابلاغ کردند.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها