امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161637
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۴۱
تعداد بازدید: 371
به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب الله و ساکنان مناطق جبشیت، عدیسه وکفرجوز در جنوب لبنان، علی هادی احمد حسین، شهید هفده ساله حزب ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب الله و ساکنان مناطق جبشیت، عدیسه وکفرجوز در جنوب لبنان، علی هادی احمد حسین، شهید هفده ساله حزب الله  را طی مراسم باشکوهی تشییع کردند.

وی جوانترین شهید حزب الله است که در راه عمل به وظیفه مقدس دفاع به شهادت رسید.

شمار زیادی از ساکنان منطقه جبشیت در مراسم حضور یافتند و این پیکر به ورزشگاه النادی الحسینی برای تکریم این شهید منتقل شد و مراسم نظامی از سوی سه نفر از رزمندگان مقاومت صورت گرفت و سوگند وفاداری به سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، قرائت شد.

گروه موسیقی پیشاهنگان امام مهدی(عج) نیز مارش شهادت نواخت و شیخ عبدالکریم عبید بر پیکر شهید نماز خواند و سپس پیکر شهید علی هادی احمد حسین به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع این شهید حزب الله، پرچمها و پلاکاردها، تصاویر رهبران و شهیدان حمل شد.

در این مراسم حاج علی ضعون مسئول منطقه دوم حزب الله و بسیاری از شخصیتهای لبنانی  وجمع بسیاری از طرفداران مقاومت حضور داشتند.

مراسم تشییع پیکر این شهید والامقام با شعارهای لبیک یا نصرالله و زینب دوباره به اسارت نخواهد رفت برگزار شد.

علی الهادی احمد حسین 17 ساله وابسته به خانواده ای مبارز بود که از او به عنوان کوچکترین شهید حزب الله نام برده اند.این شهید از اهالی منطقه العدیسه و ساکن منطقه کفرجوز در نبطیه لبنان بود.

این جوان که در رشته پرستاری در نبطیه تحصیل کرده در منطقه خان طومان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها