امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161734
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۷
تعداد بازدید: 276
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «علی حسن خلیل» وزیر دارایی لبنان در نشست با «کنستانتین کساچف» قانونگذار شورای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «علی حسن خلیل» وزیر دارایی لبنان در نشست با «کنستانتین کساچف» قانونگذار شورای فدراسیون روسیه گفت، لبنان در مبارزات علیه تروریسم از روسیه انتظار دارد کمک‌ها و پشتیبانی بیشتری در اختیار ارتش این کشور قرار دهد.
بنا بر گزارش خبرگزاری «تاس»، این وزیر لبنانی در دیدار با این قانونگذار روس که ریاست کمیته امور خارجی مجلس اعلای روسیه را بر عهده دارد گفت: شما از نیروهای امنیتی و ارتش ما در گذشته‌های دور پشتیبانی کرده‌اید و هم‌اکنون نیز ما مایلیم این تلاش‌ها افزایش یابد و حمایت بیشتر شما را از نیروهای مسلح خود داشته باشیم.
وی در ادامه تأکید کرد: لبنان در نبرد علیه تروریسم، شامل اقدامات تروریستی گروه داعش و نیروهای جبهه النصره در شمال و شرق این کشور است. ارتش لبنان هر روز با نیروهای تروریستی مبارزه می‌کند و در این زمینه نیازمند حمایت و پشتیبانی روسیه هستیم.
نیروهای هوایی روسیه از سپتامبر سال 2015 میلادی حملات هوایی علیه مواضع گروه‌های تروریستی در سوریه را به درخواست مستقیم «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه آغاز کرده‌اند. این حملات هوایی با وجود گذشت نزدیک به نه ماه از آغاز آن، همچنان ادامه دارد.

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها