امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161740
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۷
تعداد بازدید: 305
به گزارش پیروان موعود، بعد از شایع شدن خبری مبنی بر این که آستان مقدس حسینی و عباسی(علیهم السلام) به دنبال تغییر نام استان بابل به شهر امام حسن(علیه ...

به گزارش پیروان موعود، بعد از شایع شدن خبری مبنی بر این که آستان مقدس حسینی و عباسی(علیهم السلام) به دنبال تغییر نام استان بابل به شهر امام حسن(علیه السلام) است، آستان مقدس حسینی به این شایعه واکنش نشان داده و این گونه شایعات را به شدت تکذیب کرد.

در بیانیه رسمی آستان مقدس حسینی آمده است: خبر هایی که برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، درباره تلاش دو آستان مقدس امام حسین و حضرت عباس(علیهم السلام) در راستای تغییر نام استان بابل به "شهر امام حسن(علیه السلام)"  منشر کرده اند بی اساس بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد و این خبر با منش و سلوک دو آستان حسینی و عباسی(علیهم السلام) سازگاری ندارد.

این بیانیه افزود: این دو آستان مقدس در جشنی که به مناسبت میلاد امام حسن(علیه السلام) در استان بابل و نه اسمی دیگر، برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

لازم به ذکر است در رزوهای اخیر برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر تلاش دو تولیت حرم امام حسین(علیه السلام) و حرم حضرت عباس(علیه السلام)، برای تغییر نام استان بابل به شهر امام حسن(علیه السلام) منتشر کرده بودند و حتی از فراخوان این آستان برای تغییر نام خبر داده بودند.

گفتنی است استان بابل عراق دارای میراث تاریخی ارزشمندی بوده و در جهان شهرت دارد.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها