امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161776
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 329
بهائیان مدتی است بشدت فعال شده اند و خوراک تبلیغاتی خویش را از یگان نظامی 8200 در اسرائیل دریافت می کنند...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ماموریت این یگان که متعلق به ارتش اسرائیل بوده و صددرصد نظامی است برپایی جنگ روانی و ایجاد اختلاف بین عرب و عجم و...

 متاسفانه در درون کشور عده ای جوان نا آگاه فریب سخنان بظاهر زیبای نیروهای ورزیده و آموزش دیده این یگان شوم را خورده اند و منتشر کننده پیام های این یگان شده اند.

لازم بذکر است در این یگان حدود پانصد زن و مرد که همگی به زبان فارسی کاملا مسلط بوده و در زمینه علوم کامپیوتری نیز بین آنان هکرهای ماهری وجود دارد روزانه فقط پشت کامپیوتر می نشینند و به تولید اینگونه پیامها و ارسال آن به مرتبطین خود در داخل و خارج کشور می پردازند.

 تمام پیام هایی که در آن سخن از کوروش و داریوش و نژاد آریایی و عرب ملخ خور و برتری ایرانی به عرب شده و نیز پیام های بظاهر مقبول و کذبی از مرحوم شریعتی و دیگر روشنفکران،  تهمت زدن به نظام و نسبت دادن اخبار غیر واقعی مثل  اعدام دختران برای بدبین کردن مردم به نظام  نسبت دادن امور بی پایه و اساس به اسلام  و.... توسط کارکنان این یگان است.

خیلی محرمانه دارن کار انجام میدن!!

به مثال های زیر توجه کنید:

1)ترجیح می دهم بجای! آنکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم؛ در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم.

 توضيح:

 نویسنده با ظرافت نشستن در مسجد (با استعاره از نماز واجب ) را همراه با یک امر مذموم (حواس پرتی یا اشتغال به دنیا ) همراه کرده و یک مستحب ( تفکر به خدا) را جایگزین آن کرده،شنونده هم به به کرده و آنرا تحسین نموده و پا جای پای شیطان می گذارد!

2) من رقص دختران هندو را از نماز پدر و مادرم بیشتر دوست دارم. چون آنها از روی عشق می رقصند و اینها از روی عادت نماز می خوانند !!

توضيح:

نویسنده که بار گستاخانه تر یک امر حرام را جایگزین دستور خدا نموده و علاوه بر تهمت به پدر و مادر خود، باز هم با ممزوج کردن یک صفت ظاهرا بد عمل کننده به عبادت واجب الهی، آنرا با یک فعل حرام همراه با عشق !! مقایسه نموده و عمل شیطان را تبلیغ می نماید.

3) در ماه رمضان چند جوان پیرمردی را دیدند که یواشکی غذا می خورد

به او گفتند ای پیر مرد مگه روزه نیستی؟

پیرمرد گفت چرا روزه هستم فقط آب وغذا می خورم جوانان خندیدند و گفتند واقعا ؟

پیرمرد گفت بلی ، دروغ نمی گویم ، به کسی بد نگاه نمی کنم ، کسی را مسخره نمی کنم ، با کسی با دشنام سخن نمی گویم ، کسی را آزرده نمی کنم ، چشم به مال کسی ندارم و ...

بعد پیرمرد به جوانان گفت آیا شما هم روزه هستید ؟

یکی از جوانان درحالی که سرش را پایین نگهداشته بود به آرامی گفت خیر ما فقط غذا نمی خوریم.

پاسخ:

نویسنده در اینجا ایجاد بدعتی در روزه گرفتن را رواج می دهد و سعی در بی ارزش قرار دادن روزه ی جوانان مومن امروزه را دارد، درست است در اسلام و در سفارشات پیامبر عظیم الشاءن و اهل بیت (علیهم السلام) آمده است کسی که روزه می گیرد باید تمام اعضاء و جوارح آن (چشم و گوش و زبان و ...) روزه باشند و نه فقط شکم، ولی باید گفت تمام ما معصوم هم نیستیم و آن طور که در اسلام سفارش شده باید فریضه ی واجب روزه را بجای آوریم.

نظایر این نوع استراتژی شیطانی را در متون مختلفی که در دنیای مجازی برای شما می آید،می توانید مشاهده کنيد

نکته:

هیچ کس منکر خوبی اعمال مستحبی نیست و اتفاقا همین کسانی که به انجام واجبات اهمیت می دهند عمدتا موفق تر به انجام مستحبات هستند...

ولی استراتژی شیطان گمراهی بندگان و جابجایی اعمال است و همین کار، ابلیس را کافیست که انسان را از دین خدا خارج نماید.

لطفا کاملاً هوشیار و بیدار باشید

هیچ متنی را بدون تفکر و تعقل در دنیای مجازی ارسال نکنیم.

عواملی هستند، سعی در نابودی دین و اعتقادات ما دارن.

بقول معروف: در زمين حریف بازی نکنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها