امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161957
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۱۴
تعداد بازدید: 240
به گزارش «پیروان مــوعــود»، تروریست های داعش درمدت اشغال شهر فلوجه عراق درسالهای اخیر، با انبار کردن دهها تن مواد غذایی برای نیروهای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، تروریست های داعش درمدت اشغال شهر فلوجه عراق درسالهای اخیر، با انبار کردن دهها تن مواد غذایی برای نیروهای خود، از توزیع این مواد میان مردم شهر جلوگیری کردند. تصاویری که بعد از آزادسازی مناطق مختلف شهر فلوجه منتشر شده نشان می دهد که تروریست های داعش علاوه برجنایت های مختلف درحق مردم فلوجه، مواد مختلف غذایی را انبار کرده و از توزیع آن میان مردم این شهر و کودکان که با گرسنگی و قحطی مواجه بودند، جلوگیری می کرد.
فلوجه یکی از نخستین شهرهای عراق بود که از دیماه سال 1392 به دست تروریست‌های داعش اشغال شد و از آن زمان 90 هزار سکنه این شهر غربی عراق همواره با مشکلات معیشتی جدی روبرو بودند.
تروریست های داعش با کنترل شدید بر اوضاع شهر از رسیدن مواد غذایی به مردم جلوگیری و آن را در انبار های ویژه برای نیروهای خود ذخیره می کردند.
بیشتر مناطق شهرطی یک ماه گذشته با عملیات مشترک نیروهای عراقی از دست تروریست ها آغاز شده و مناطق اندکی دراختیار تروریست ها باقی مانده است.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها