امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 161962
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۱۴
تعداد بازدید: 238
به گزارش «پیروان مــوعــود»، تداوم اختلافات و درگیری های داخلی میان تروریست ها، ربودن ۱۰۰ نفر توسط داعش و کشته و زخمی شدن ۵ نفر در الفوعه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، تداوم اختلافات و درگیری های داخلی میان تروریست ها، ربودن ۱۰۰ نفر توسط داعش و کشته و زخمی شدن ۵ نفر در الفوعه از جمله اخبار امنیتی سوریه است.نیروهای دموکراتیک سوریه به پیشروی های خود در منبج واقع در حومه شمالی شهر حلب ادامه می دهند و با عناصر تکفیری داعش به شدت درگیر هستند.
از سوی دیگر ارتش سوریه در ادامه حملات خود علیه تروریست های داعش موفق شد ادوات و تجهیزات نظامی متعلق به عناصر تکفیری داعش را در جنوب منطقه الطبقه در حومه الرقه منهدم کردند.
در همین راستا ارتش سوریه در ادامه عملیات های نظامی خود موفق به هلاکت شمار زیادی از تروریستها را در نقاط مختلف این کشور به هلاکت برساند.
 در عملیات ارتش سوریه  ۳ تروریست  جبهه النصره در اطراف روستای رمیله واقع در حومه حنوبی حماه توسط نیروهای ارتش سوریه کشته شدند.
از سوی دیگر درگیری ها میان تروریست های حاضر در کشور جنگ زده سوریه در برخی مناطق این کشور با شدت ادامه دارد.
تروریست های جبهه النصره و گروه های متحد آن با  گروه داعش در منطقه الیرموک واقع در حومه غربی درعا به شدت درگیر شدند.
گروه تروریستی-تکفیری داعش در ادامه جنایت های خود از ۹ روز پیش تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر را در حومه شهر الباب واقع در شمال شرق حلب ربوده است.
همچنین گروه تروریستی-تکفیری جبهه النصره در ادامه حملات خود محله شیخ مقصود را در شهر حلب هدف حملات موشکی خود قرار داد.
به علاوه «خالد العیسی» عکاس و فعال رسانه ای وابسته به گروه های تروریست در محله الشعار واقع در شهر حلب بر اثر انفجار بمب کارگذاشته شده کشته شد.
در پی حملات عناصر مسلح به منطقه محاصره شده الفوعه در حومه شمال شرق حلب ۱ کودک جان خود را از دست داد و ۴ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها