امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16202
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 197
صادقی‌زاده همسر محسن پرویز، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون آخرین وضعیت نایب ‌رئیس و سخنگوی ...

صادقی‌زاده همسر محسن پرویز، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون آخرین وضعیت نایب ‌رئیس و سخنگوی انجمن قلم ایران اظهار داشت: صبح امروز طی تماس با بیمارستان از آخرین وضعیت ایشان مطلع شدم، نظر کادر درمانی مثبت است و از روند درمان اظهار رضایت دارند.

وی در پاسخ به اینکه ظاهرا دیروز مشکل کم‌خونی از سوی پزشکان اعلام شده بود، ابراز داشت: هنوز مشخص نیست که چه زمان از بخش مراقبت‌های ویژه به بخش عمومی منتقل خواهند شد، البته دیروز مشکل کم خونی عنوان شد و بر این اساس پزشکان یک واحد خون تزریق کردند.

همسر «محسن پرویز» عمل انسداد 4 رگ را سنگین خواند و ضمن اشاره به موفقیت عمل تصریح کرد: آقای پرویز دوران نقاهت را سپری می‌کند و از این رو زمان ترخیص و یا انتقال به بخش باید از سوی پزشکان مشخص شود که هنوز در این راستا مطلبی عنوان نشده است.

«محسن پرویز» سخنگوی انجمن قلم ایران و معاون فرهنگی اسبق وزارت ارشاد روز سه‌شنبه 28 خرداد در بیمارستان قلب تهران تحت عمل جراحی به دلیل گرفتگی رگ‌های قلب قرار گرفته بود.

به گفته پزشکان انسداد 4 رگ پرویز را راهی بیمارستان کرد که بلافاصله با گرفتن رگ از دست و پا این انسداد برطرف شد و پرویز اکنون در بخش آی سی یو بستری است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها