امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162032
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۴۶
تعداد بازدید: 240
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «مجتهد» افشاگر مشهور سعودی، مردم را به جست وجو در پی مبلغ گم شدۀ سعودی فراخواند و احتمال داد که ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «مجتهد» افشاگر مشهور سعودی، مردم را به جست وجو در پی مبلغ گم شدۀ سعودی فراخواند و احتمال داد که وی به دستور پادشاه «گم وگور» شده باشد.

مجتهد، در پیامی در صفحۀ تویتر خود نوشت: فراخوان برای جست وجو در پی "سلیمان الدویش" مبلغ سعودی که در عربستان مفقود شده است؛ هر کس اطلاعاتی دربارۀ او دارد، فوری به خانواده او اطلاع دهد.

مجتهد سپس در چند پیام متولی فاش کرد که از زمان ناپدید شدن الدویش تاکنون، وزارت کشور و دادستانی این موضوع را انکار می کنند و سازمان بازرسی می گوید: نمی دانیم زنده است یا مرده.

مجتهد احتمال داد که وزارت کشور برای سرپوش نهادن بر این موضوع، یکی از وکلا یا اعضای خانواده او را مجور کند که ادعای مفقود شدن او را تکذیب کند و چه بسا حتی او را از زندان آزاد کنند تا خودش زندانی بودنش را تکذیب کند !

مجتهد در پایان پرده از حقیقتِ تلخ این ماجرا برداشت و نوشت: واقعیت آن است که شیخ الدویش، به دستور پسرِ ملک سلمان، در بازداشت است و اگر این طور نبود، پلیس به جست وجو در پی او مبادرت می کرد، به ویژه که وی به سبب خدمات ویژه ای که برای وزارت کشور انجام می دهد، برای بن نایف وزیر کشور ارزش ویژه ای دارد.

گفتنی است که سلمان الدویش، چند ماه پیش، در صفحه تویتر خود، چند نصیحت خطاب به پادشاه منتشر کرد که آن ها را "نصیحت های مفید تربیتی" نام گذاشت. یکی از این نصیحت ها این بود: در اعتماد هر چه بیشتر به پسر نوجوان و نازپرورده ات زیاده روی نکن و اگر این کار را کردی اختیارات بدون نظارت و بازخواست به او نده، وگرنه هر روز منتظر فاجعه ای از جانب او باش.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها