امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16206
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 144
محمدعلی قاسمی دبیر هنری یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

محمدعلی قاسمی دبیر هنری یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره اظهار داشت: تاکنون هزار و 602 اثر از سوی 440 شرکت کننده به دبیرخانه یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره واصل شده است.

وی افزود: از میان 1602 اثر رسیده به دبیرخانه 78 اثر در حوزه ترانه و سرود، 19 داستان بلند بزرگسال تا 30 سال، 457 اثر داستان کوتاه بزرگسال، 97 داستان کوتاه کودک و نوجوان، 85 شعر کودک و نوجوان، 423 شعر کلاسیک و 443 اثر شعر نو _نیمایی است.

دبیر هنری یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره خاطرنشان کرد: با پایان زمان اعلام شده برای وصول آثاری که از طریق پست ارسال شده‌اند زمان تا دهم تیرماه به مدت 10 روز تمدید شد.

وی به بخش ویژه این دوره جشنواره که به شعر کردی اختصاص دارد، اشاره و ابراز داشت: برای بخش ویژه و ارسال آثار بومی و کردی 62 اثر واصل شده، که از این میان 23 داستان بزرگسال، 12 شعر کلاسیک، 25 شعر نو، 1 داستان کوتاه کودک و نوجوان و 1 شعر کودک و نوجوان ارسال شده است.

گفتنی است، یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره، مردادماه 92 در سنندج میزبان هنرمندان جوان شرکت کننده و چهره‌های شاخص ادبی خواهد بود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها